Як піймати карася взимку? | Рибалка, риба і риболовля

Де ловити карася взимку?

Не кожна водойма має умови, що сприяють зимовій активності карася. Як правило, на більшій частині водойм карась впадає в сплячку і до весни не проявляє жодних ознак. До таких водойм можна віднести маленькі ставки з мулистим дном і невеликою глибиною.

Що стосується великих ставків, утворених за допомогою дамби і які мають істотну глибину, то тут карась може проявляти активність протягом усієї зими. А якщо у водоймі тверде дно, то умов для сплячки карася просто не існує, і він змушений харчуватися цілий рік.

Якщо у водоймі водиться і щука, то це ще один фактор, що серйозно впливає на активність риби. Карась повинен постійно перебувати в напрузі, чекаючи нападу хижака. Крім цього, йому потрібно постійно харчуватися, щоб мати сили і енергію для відходу від постійних атак.

Якщо більшість риб воліє йти на глибину, то карась залишається на мілинах, де він може знайти їжу і сховатися від хижака в корчах або заростях старої трави очерету. Але це стосується дрібних особин, а ось великі особини йдуть, з приходом холодів на глибину, де зариваються в мул і в стані анабіозу знаходяться до приходу весни. Тому, в зимовий період, великого карася навряд чи вдасться зловити.

Піймати карася – справа для терплячих

Щоб зловити карася взимку, потрібно добре попрацювати. Для цього доведеться пробурити чимало лунок і витратити на облов кожної лунки не менше 20 хвилин. Якщо при лові окуня досить 5 хвилин, щоб визначити, чи є поблизу окунь, то карась не кидається відразу на підгодовування. Тому, доведеться проявити максимум терпіння і посидючості. Тут доведеться вибрати, що важливіше, окунь або карась.

Щоб зловити карася, доведеться продемонструвати всі свої знання і застосувати весь свій досвід. Потрібно бути готовим до того, що доведеться часто міняти блешні і експериментувати з проводкою.

Потрібно бути готовим до того, що доведеться витратити багато сил і енергії, перш, ніж вдасться зловити карася взимку, тим більше, що всі наживки привабливі не тільки для карася. Проблем не буде, якщо у водоймі переважає карась. В такому випадку можна гарантовано розраховувати на улов карася.

Як підготуватися до риболовлі:
https://top-shimano.com.ua/

Де ловити карася взимку?
5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *