Утримання коропів кой в акваріумі | Рибалка, риба і риболовля

Догляд за коропами кой в акваріумі

Є певна специфіка догляду за коропами кой в акваріумах, проте, це цілком реально. Слід детально ознайомитися з умовами їх утримання. Про це далі.

Вибір акваріума

Вважається, що коропи кой досить невибагливі рибки, для яких з особливих умов проживання, важлива чиста вода. Складної системи очищення води не потрібно, але потрібна щоденна підміна свіжої чистої води в розмірі 1/3 частини акваріума.

Щоб утримувати коропів кой потрібно акваріум, місткістю не менш 500 літрів і обладнаний потужною системою фільтрації води. При цьому необхідно забезпечувати потрібну концентрацію кисню в воді. Вода повинна мати рівень кислотності, рівний РН 7,0-7,5, що відповідає рівню нейтральної кислотності. Коропи кой непогано себе почувають в умовах, коли температура води знаходиться на позначці від 15 до 30 градусів. Які є види коропів кой?

Особливо цікаво виглядають ці риби на однотонному тлі, що є важливою умовою утримання коропів кой в домашніх умовах.

Декор, рослинність

При облаштуванні акваріума необхідно визначитися з грунтом, який повинен складатися з піску середньої і дрібної фракції. Всі елементи повинні бути надійно закріплені спеціальним клеєм і присипані шаром піску. Не слід захоплюватися рясною рослинністю і яскравим декором, що є надмірністю, так як рибки самі по собі досить яскраві і цікаві. Для прикраси підійдуть горщики з водяними рослинами, закріпленими на відстані 15 см від дна.

Важливо знати! В умовах утримання в акваріумах, коропи кой вельми рідко виростають до значних розмірів, тому їх довжина становить не більше 40 см.

Характер, поведінка

Коропи кой – це цілком миролюбні рибки, утримання яких в штучних умовах не супроводжується якими-небудь труднощами. Ті люди, які мають подібних рибок, відзначають, що рибкам властива присутність інтелекту, так як вони швидко звикають до свого господаря і впізнають його голос.

Вони так само піддаються дресируванню: якщо кожну процедуру годування супроводжувати якимись звуками, то коропи кой швидко звикають до цього звуку і реагують на нього моментально.

Раціон, режим харчування

Коропи еой, які живуть в домашніх умовах, годуються як тваринною, так і рослинною їжею. Для корму тваринного походження підійдуть дощові черв’яки, ікра жаб, маленькі пуголовки, мотиль і т.д. У цій їжі міститься потрібна кількість поживних речовин, які так необхідні для нормального росту і розвитку цих різновидів рибок.

При цьому не рекомендується годувати їх великими дозами: краще годувати їх часто і в малих кількостях. Якщо риба не доїдає корм, то він починає розкладатися у воді, що призводить до ряду серйозних захворювань, які важко піддаються лікуванню. Багато хто каже, що коропів кой можна не годувати протягом 1 тижня.

Цікаво знати! Коли риби голодують, але не дуже часто, то це позитивно позначається на їхньому здоров’ї. Щодобовий раціон харчування повинен відповідати порядку 3 відсотків від їх власної ваги, але не більше.

Все про риболовлю тут:
https://top-shimano.com.ua/

Догляд за коропами кой в акваріумі
5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *