Як зробити годівницю? | Рибалка, риба і риболовля

Годівниця для зимової риболовлі своїми руками

Вирушати на риболовлю без підгодовування, особливо в наш час, не має сенсу, оскільки риболовля не буде вдалою. Причому, це актуально по відношенню, як до літньої, так і до зимової риболовлі. Хоча, спосіб застосування підгодовування в зимовий час дещо відрізняється від способу її використання влітку. У процесі зимового лову риби застосовується спеціальна годівниця, яка впадає в лунку, щоб залучити рибу.

Годівницю для зимової риболовлі можна легко виготовити самому, з підручних засобів. Більшість рибалок, такі витратні матеріали, виготовляють своїми руками: з одного боку – це цікаво, а з іншого боку – це дешевше обходиться.

Конструкція годівниці для зимової риболовлі

Конструкція зимової годівниці повинна відповідати певним вимогам. По-перше, підгодовування повинно доставлятися практично на саме дно, а по-друге, підгодовування повинно залишитися цілим і не встигнути розпастися.

Цього ефекту можна досягти наступним чином.

У годівницю поміщається корм, після чого годівниця щільно закривається. Перед тим, як опускати годівницю бажано виміряти глибину водойми в місці лову риби. Відмірявши на мотузці цю відстань і віднявши від неї 30 см, опускають годівницю на цю глибину. У годівниці повинна бути передбачена додаткова мотузка, за допомогою якої відкривалася б годівниця. Опустивши годівницю на задану глибину, смикають за цю мотузку, після чого, годівниця відкривається і вміст рівномірно розподіляється на дні.

Коли застосовується зимова годівниця, то слід керуватися наступними рекомендаціями:

  • Якщо годівниця розташовується на дні, то в її дні отвори можна не свердлити, якщо є впевненість в тому, що годівниця правильно ляже на дно.
  • З боків годівниці свердлити отвори відповідного розміру, щоб підгодовування змогло вимиватися з годівниці.
  • До днища годівниці необхідно прикріпити вантаж, щоб вона розташовувалася вертикально. В іншому випадку підгодовування не буде так ефективно поширюватися в товщі води.
  • Консистенція підгодовування повинно бути такою, щоб воно легко вимивалася з годівниці.

Що краще: купити чи зробити самому?

Багато рибалок не займаються самостійним виготовленням годівниць, та й інших рибальських приладь. Вони купують їх в рибальських магазинах. При цьому, завжди потрібно пам’ятати, що годівниця – це витратний матеріал, і за час риболовлі їх втрачають досить багато. Особливо шкода, якщо за неї сплачено гроші. Якщо вона виготовлена ​​з підручних матеріалів і коштує мало, то таку годівницю не шкода і втратити, тим більше, що на її місце можна зробити кілька нових.

Все про спорядження для риболовлі:
https://top-shimano.com.ua/

Годівниця для зимової риболовлі своїми руками
5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *