Уловисті блешні та їх характиристики | Рибалка, риба і риболовля

Характеристики уловистих блешень на щуку

Розмір уловистих блешень

 1. Щука в основному харчується дрібною рибою, хоча іноді атакує і більші екземпляри, які ледве поміщаються їй в пащу. Тому, приманки розміром від 3 до 10 см підійдуть ідеально. Це чистий розмір тіла блешні без урахування довжини гачків. Ширина приманки при цьому може знаходитися в межах 1/3 або 1/4 частини, від її довжини, хоча можна знайти блешні, ширина яких дорівнює половині її довжини.
 2. На щуку підійде коливна блешня середніх або великих розмірів, так як дрібніші екземпляри вона може просто не помітити під час проводки.
 3. На початку літа краще використовувати коливну блешню, довжиною не менше 12 см. При цьому проводка повинна бути комбінованою і в грі приманки має брати участь і вудилище, а точніше його кінчик.
 4. У розпал літа можна спробувати використовувати і обертову блешню другого або третього номера.
 5. З середини літа і до середини осені непогані результати показує срібляста обертова блешня №2 … №4.
 6. Ближче до зими можна взяти таку ж обертову блешню, але №3 і №5.
 7. На мілководді краще застосовувати легші коливні блешні, вагою близько 10 г, але які мають широке тіло.

Колір блешень

Протягом багатьох років «полювання» на щуку, спінінгісти прийшли до висновку, що колір приманки має важливе значення. Колір позитивно впливає на результативність спінінга риболовлі, і ось яким чином:

 • щука дуже добре реагує на сріблястий відтінок, який не має яскравого покриття. Матове покриття її приваблює більше, а ось блискуче може навіть відлякати;
 • ближче до травня, щука переміщається ближче до обмілин, де вода швидше прогрівається і тут вона зможе знайти для себе їжу. У цей період щука добре клює на мідно-червоні моделі;
 • починаючи з вересня колір особливої ​​ролі не грає, і вона однаково активно атакує приманки будь-якого кольору. І все ж, в цей період щуку більше цікавлять блешні, що мають комбіноване забарвлення. Це відноситься в рівній мірі і до коливних і до обертових блешень;
 • в цей період блешні з темним відтінком не приваблюють хижака.

Як показує практика ще рано повністю відмовлятися від
коливних і обертових блешень. Бувають випадки, коли серед величезної кількості запропонованих щуці приманок, вона вибирає стару коливну блешню, якій вже півсотні років. І цей факт призводить деяких спінінгістів в шоковий стан.

Цікаві факти про риболовлю:
https://top-shimano.com.ua/

Характеристики уловистих блешень на щуку
5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *