Ловля карася. На що і як зловити карася? | Рибалка, риба і риболовля

На що і як зловити карася?

Ловля карася зазвичай відбувається телескопічним вудилищем, або простим спінінгом. Щоб отримати хороший результат потрібно добре підготуватися. Якщо ви вважаєте, що насадити на гачок черв’яка і будете тягнути карасі один за одним, то ви сильно помиляєтеся.

Вибір місця ловлі карася.

Карась досить примхлива риба, один день клює «не встигаєш витягувати», а іншим навіть поплавок не ворухнеться. Все залежить від місця лову, погоди і ще багатьох чинників. Для початку потрібно вибрати найкраще місце для лову, карась любить годуватися в місцях де багато очерету, трави, зазвичай, він годується в прибережних очеретах на глибині від нуля до одного метра глибини.

На що клює карась / Рибак на риболовлі
Де ловити карася?

Вибір “підкормки” для карася


Після вибору місця, потрібно підгодувати, ми рекомендували б підгодовувати вареною пшеницею і картоплею, а коли ж немає часу варити, насипте в воду просту пшеницю. Якщо ви зібралися на риболовлю то підгодовувати місце лову потрібно десь о дев’ятій – десятій годині вечора. Зазвичай, після такої підгодівлі отримують непогані результати. Так само для підгодовування карася є дуже багато професійних “підкормок”, є будь-які для будь-якої лову і при будь-яких обставинах.
Кращий час для лову з 5 до 9 години ранку. Для лову карася потрібно мати в своєму арсеналі багато різних приманок і насадок. Ловлять зазвичай на хробака, тісто, манку, опариша і багато різних органічних і штучних приманок.
Рекомендуємо ловлю на хробака, а коли не клює, то перейти на товчений з яйцем хліб, або манку.

Яка має бути підкормка для карася / Рибак на риболовлі
На що клює карась?

Як зробити насадку «м’ятий хліб з яйцем»

Для початку потрібно взяти шматок білого хліба (бажано домашнього), потім відокремити м’якоть від шкірки. Потім взяти куряче яйце відокремити жовток від білка. І розім’яти жовток з хлібом (можна в руці, або в посудині) до концепції пластиліну, так щоб хліб отримав повністю жовтий відтінок. Можна ще додати кілька крапель олії і трохи цукру.

Наприклад, цього літа, я в основному ловив на розмочену з водою манку, тому що більше ні ніщо не клювало.
Клювання карася дуже різноманітне, в основному це млява і повільна “покльовка”. Клювання визначається тим чи голодний карась. Якщо він добре нагодований на дні, то до вашої приманки він буде ставитися, як до іграшки, так він не буде відразу хапати гачок, а буде довго обсмоктувати наживку, брати її і випускати з рота. При такій обстановці потрібно бути уважним щоб вчасно зробити підсічку. І якщо карась голодний, тоді ловля набагато цікавіша. Голодний карась жадібно вихоплює наживку і тягне її на дно, або в сторону. Тут потрібно добре стежити щоб не пропустити . Бувають випадки, коли стійко стоячий поплавок одним різким рухом йшов під воду і з’являвся на поверхні десь в метрі від місця клювання.

Як правильно рибачити на карася Рибак на риболовлі
Все про карася
На що і як зловити карася?
5 (100%) 6 votes

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *