Різновид коропів - короп кой | Рибалка, риба і риболовля

Короп кой або парчевий короп

Коропи кой або, як їх називають парчеві коропи – це декоративні рибки, які виведені з амурського підвиду сазана. До цього виду коропів прийнято відносити риб, які пройшли 6 селекційних відборів і тому зараховані до даної категорії. На сьогоднішній день відомо про безліч різновидів представників кой, які зустрічаються на території Японії. Як правило, за основу було взято близько 14-ти основних підвидів.

Опис зовнішнього вигляду

Короп кой відрізняється тим, що має унікальну статуру, форму голови і плавників, в тому числі і їх відносні пропорції. Як правило, віддається перевага самкам, у яких спостерігається розвиненіше тіло. Що стосується самців, то вже на генетичному рівні вони позбавлені основних переваг перед самками. Основний акцент робиться на розмір і форму плавників, які повинні мати пропорційні розміри. Голова коропа кой повинна також мати пропорційні розміри. При цьому вона не повинна бути або короткою, або довгою або не симетричною.

Текстура і колір тіла коропа кой не має принципового значення, якщо говорити про характеристики риби. Вважається, що кожен вид повинен мати унікальне забарвлення і поєднання колірної гами. Сама шкіра повинна мати здоровий зовнішній вигляд і виділяти блиск. Як правило, віддають перевагу видам, які мають чітко обмежені і прекрасно збалансовані різнокольорові плями. Не береться до уваги наявність «важких ділянок», розташованих, як спереду, так і ззаду або посередині тіла. Що стосується великих видів, то у них повинні бути присутніми чималі малюнки.

Важливо знати! Оцінка видів коропа кой заснована на специфічних вимогах до зовнішнього вигляду, а також здатності кожного конкретного виду красиво переміщатися в товщі води і впевнено себе при цьому почувати.

Природні місця проживання

Природні місця проживання коропів кой обмежуються ставками. Незважаючи на це, особлива увага приділяється якості води. Як правило, подібні види рибок, на відміну від своїх предків, населяють чисті і добре насичені киснем штучні водойми. Коропи кой прекрасно себе почувають на глибині близько 0,5 метрів і на глибину 1,5 метра практично не опускаються.

Більше цікавої інформації про риб:
https://top-shimano.com.ua/

Короп кой або парчевий короп
5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *