Вибираємо кращий спінінг на щуку | Рибалка, риба і риболовля

Кращий спінінг на щуку

Після визначення техніки лову і використовуваних приманок, можна вирушати в рибальський магазин, де можна додатково проконсультуватися у продавця. Але це зовсім не означає, що кожен продавець розбирається в тонкощах спінінгової риболовлі.

Спочатку слід звернути увагу на довжину вудилища. Для лову щуки з берега досить довжини 2,4-2,7 м. Якщо берег водойми чистий, то можна взяти спінінг 2,7 м і більше. Якщо є зарості, то краще зупинити свій вибір на вудилищі, не довше 2,4 м. При ловлі з човна взагалі довжина вудилища не грає особливої ​​ролі, тому що не знадобиться далеко закидати приманки.

Другий, не менш важливий момент – це вага. Адже лов спінінгом – це величезне число закидів. Спінінгіст годинами не випускає його з рук, що робить досить серйозне навантаження на руки. Тому, слід зупинити свій вибір на міцному і легкому вудилищі, зробленому за сучасними технологіями із застосуванням сучасних матеріалів. При цьому, потрібно бути готовим до того, що за якісне вудилище доведеться заплатити не малі гроші. Незважаючи на це, на якісних спінінгах легше вчитися, так як швидше освоюються проводки.

Варто звернути увагу на такі брендові моделі, як:

  • Daiwa;
  • Shimano;
  • G. Loomis.
  • Daiwa спінінг

На подібних спінінгах не тільки легко вчитися, але і приємно рибалити. До того ж, вони витривалі і міцні.

При виборі необхідно звертати увагу на кількість напрямних кілець і на їх якість. Чим більше кілець, тим краще, так як з вудилища знімається частина навантаження. На кільцях не повинно бути подряпин або задирок, так як це може привести до передчасного зносу волосіні.

Види спінінгових вудилищ

Спінінгові вудилища діляться на кілька видів:

  • Двоколійні.
  • Триколійні.
  • Телескопічні.

Двоколійні спінінги найміцніші, так як мають найменшу кількість з’єднувальних елементів. Незважаючи на це, вони незручні для транспортування. Хоча все відносно і багато рибалок володіють транспортом, що ніяк не впливає на процес транспортування.

Триколійні вудилища більш компактніші і позбавлені такого недоліку. Для новачка – це найкращий варіант.

Телескопічні спінінги – недовговічні, в порівнянні з іншими типами вудилищ. У них багато сполучних колін, тому їх довго розкладати і готувати до риболовлі. У таких спінінгів слабкі кільця, які часто гнуться і ламаються. Тому, це може виявитися не найкращим вибором. Незважаючи на це, багато початківців-спінінгістів користуються саме такою конструкцією, як найдешевшою.

Дуже важливо, щоб кріплення котушки було зроблено з металу. Це додасть впевненості в самому процесі лову. Кріплення можуть бути, як для безінерційної котушки, так і для мультиплікаторної. Для людини, яка вирішила освоїти спінінг досить мати безінерційну котушку. Вона набагато простіша, та й не має сенсу встановлювати мультиплікаторну котушку, яка, в основному розрахована на ловлю великої риби. Що стосується лову щуки, коли трапляються особини до 1 кг, і ще рідше особини вагою до 2 кг, то безінерційна котушка якраз те, що потрібно.

Все про рибу та риболовлю:
https://top-shimano.com.ua/

Кращий спінінг на щуку
5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *