Як піймати білого амура на очерет | Рибалка, риба і риболовля

Лов білого амура на очерет

Спіймати білого амура, який може досягти серйозних розмірів, досить складно. Справа в тому, що харчується ця риба виключно рослинною їжею і тим, що росте в конкретній водоймі. На що тільки не намагалися ловити рибалки білого амура, в тому числі і на очерет. Але, щоб «полювання» виявилося результативним, потрібно правильно подати насадку цьому прісноводному гігантові.

Підгодовування для білого амура

Якщо цього не зробити, то розраховувати на піймання цієї риби, незалежно від того, яка насадка використовується, зовсім не має сенсу. Навіть, якщо це буде очерет. Якщо клювання і станеться, то це більше випадковість і розраховувати на наступні клювання не варто. Ефективність риболовлі без підгодовування може становити не більше 10%, а з підгодовуванням її можна збільшити до 100%. Якщо снасті залишаються на ніч, щоб перевірити їх вранці, то тоді в підгодовуванні просто немає необхідності.

Білий амур харчується регулярно і багато. При вазі в 5 кг, він може з’їсти 5 кг корму. Хоча білий амур, який має подібну вагу не вважається великим екземпляром. Навіть в умовах не великих водойм білий амур легко досягає ваги 10 кг і більше. Тому, питання підгодовування завжди повинно бути на першому місці.

Білий амур невибагливий, а це означає, що можна використовувати будь-які каші: пшоняна, горохова, перлова, різні висівки і т.д. Як варіант, можна придбати готові суміші, але це додаткові витрати, оскільки підгодовування потрібно багато. Щоб риба постійно крутилася біля обраного місця, потрібно добре її підгодувати. При цьому, бажано регулярно догодовувати це місце, інакше амур спливе в пошуках привабливіших місць.

При цьому, не слід все ускладнювати, а достатньо придбати відро комбікорму і додати вареної картоплі. У будь-якому випадку, це буде дешевше, а результат не змусить себе чекати і порадує упійманням трофейного екземпляра.

Як ловити білого амура на очерет

Все дуже просто. Головне – це мати уявлення про власне оснащення і мати в наявності листя очерету. Як варіант, листя очерету можна нарвати безпосередньо на риболовлі. При наявності всіх елементів оснащення досить закріпити на ній основну насадку – очерет.

Щоб це зробити, потрібно взяти аркуш очерету і скласти його удвічі по довжині, після чого розірвати навпіл по лінії згину. Після цього, дві половинки листа складаються разом і розриваються на однакові шматочки, завдовжки 2-3 см. Шматочки складаються в стопку певної висоти. Висота стопочки визначається розмірами власної оснастки. В результаті, виходить насадка, яка обов’язково зацікавить білого амура.

Потім вся стопка проколюється шилом, після чого вона насаджується на волосся і стопориться стопором. В такому оснащенні гачок завжди залишається вільним. Волосяна оснащення готова до застосування. Щоб приманка перебувала в товщі води, перед очеретом на волосся надівається кульку пінопласту необхідного розміру. Можна не кулька, а квадратик зі сторонами 2х2 см. Дуже важливо визначитися з висотою стопки очерету. Для цього потрібно зробити кілька експериментальних закидів, з різною довжиною волосіні.

Для зрозумілого подання інформації, рекомендуємо до перегляду відповідне відео. Тут можна детально дізнатися про те, як виготовити відповідну оснастку для лову білого амура на очерет.

Цілком природно, що кожен рибалка вправі вибирати снасті і насадки для лову білого амура. Оскільки білий амур є специфічною рибою, то її ловом мало хто займається цілеспрямовано. Тим більше, що білий амур розводиться, в основному, штучно, то його не зустрінеш в будь-якій водоймі. А відправлятися на спеціальні водойми, не кожен рибалка готовий, та й не у кожного є така можливість.

Вся про рибу та риболовлю:
https://top-shimano.com.ua/

Лов білого амура на очерет
5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *