Ловимо білого амура на поплавкову вудку | Рибалка, риба і риболовля

Лов білого амура на поплавкову вудку

Якщо для білого амура використовувати звичайну поплавкову вудку, то рибалка може бути результативнішою, ніж при використанні інших снастей, наприклад, донних. Як не дивно, але білий амур добре ловитися на поплавок.

Але рибалки – народ впертий і намагаються більше використовувати донні вудки, так як такий вид риболовлі має свої плюси. Такий спосіб лову риби не вимагає постійного контролю снасті, закинув і чекаєш клювання. Найголовніше, що в руках не потрібно нічого тримати.

Частина рибалок продовжує ловити рибу класичним способом, за допомогою поплавкової вудки. Їм цікаво тримати в руках вудку і постійно стежити за поплавком. Найголовніше, визначитися з уловистим місцем. Для цього потрібно знати поведінку цієї риби. Оскільки білий амур може перебувати в будь-якому місці акваторії водойми, то потрібно навчитися визначати місця знаходження білого амура. Дуже важливо також знати, на що його ловити і коли.

Вибір місця ловлі білого амура на поплавкову снасть

Прибувши на водойму, де водиться білий амур, слід знайти підходяще місце для риболовлі. Якщо цього не зробити і почати ловити рибу навмання, то рибалка виявиться марною тратою часу. Жоден досвідчений рибалка не почне ловити рибу, якщо не визначиться з уловистим місцем.

Але для початку необхідно знати, що активність білого амура, а також його міграції по водоймі дуже сильно залежать від погодних умов. Великий вплив мають перепади температури, що впливають на прогрів води у водоймі. Найменші зниження температури змушують цю рибу йти на глибину. Якщо температура підвищується, то його можна зустріти і на мілководді.

Рибалка, який прибув на водойму, намагається зайняти своє улюблене місце, де він нещодавно ловив білого амура. Але може так статися, що в цей раз кльову не буде. Тому, доведеться проаналізувати погодні умови і цілком можливо, що доведеться покинути «насиджене» місце в пошуках білого амура. Якщо температура води підвищилася, то краще його пошукати на дрібних ділянках водойми, а якщо вода стала холоднішою, то слід шукати ями або інші поглиблення.

На думку досвідчених рибалок, різниця в глибинах близько 50 см серйозно впливає на клювання білого амура. Якщо погода стабільна і температура води знаходиться на одному рівні, то білого амура слід шукати:

  • на межі чистої води і заростей очерету;
  • на брівках, а також місцях різких перепадів глибин;
  • на ділянках чистої води, оточених водною рослинністю;
  • на ділянках, де підтоплені кущі;
  • в затоках, де є зарості водної рослинності та очерету.

При цьому, слід пам’ятати, що правильний вибір місця – це ще не гарантія гарного улову. Досвідчені рибалки знають, що без підгодовування на водоймі робити нічого. Справа в тому, що білий амур знаходиться в постійному русі, щоб прогодуватися. Для результативності риболовлі, білого амура потрібно приманити в одну точку лову і затримати його там якомога довше. Як правило, підгодовування не шкодують і чим його більше, тим краще.

Наявність підгодовування дозволить зібрати в одній точці кілька особин. Якщо ця риба знайде таке місце, то поки все не з’їсть, що там лежить, вона не заспокоїться і не піде звідси. Тому, кількість підгодовування грає серйозну роль в плані результативності. Мало того, підгодовування доведеться постійно підсипати, щоб білий амур не міг далеко піти.

Тому, найперспективніше місце – це місце, де є підгодовування в точці лову риби. Якщо і підгодоване місце не дає клювань, значить потрібно перейти на глибшу або мілкішу ділянку водойми.

Більше про риболовлю тут:
https://top-shimano.com.ua/

Лов білого амура на поплавкову вудку
5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *