Як піймати білого амура на огірок | Рибалка, риба і риболовля

Ловля білого амура на огірок

Цей великий представник підводного світу є серйозним об’єктом рибного лову. Це достойний трофей, оскільки «полювання» на нього приносить чимало задоволення. Досить зловити хоча б одну велику особину і запас позитивних емоцій забезпечений на тривалий час. Білого амура, на що тільки не ловили, в тому числі і на огірок. З появою технопланктону, процес риболовлі дещо спростився, але ловля на огірок актуальна і донині.

Все досить просто, достатньо придбати огірок або зірвати з грядки. Найголовніше, що витрати мінімальні, а ефект максимальний. Але для початку слід підготувати підгодовування, оскільки білий амур їсть і досить багато. Наявність підгодовування дозволить приманити білого амура і утримати його в точці лову. Цей фактор допоможе збільшити кількість покльовок.

При цьому, використовується поплавкова або інша снасть. Білий амур однаково активно клює, як на молодий огірок, так і на квіткову зав’язь.

Як ловити білого амура на огірок

Це настільки просто, що цей спосіб може бути доступний практично для всіх категорій рибалок. Варто один раз поекспериментувати і все стане ясно і доступно. Огірок слід нарізати кубиками, розміром 1х1 см. Як правило, чіпляється на гачок 1 кубик. На жаль, це не все і до огірка доведеться додати інші насадки, такі, як:

  • кукурудза;
  • водорості;
  • очерет;
  • капуста.

Практика показує, що поодинці ці інгредієнти працюють не так, а ось в поєднанні – дуже добре. Виявляється, білий амур є любителем бутербродів, тому, вірогідність упіймання риби багаторазово збільшується.

Помічено, що амур прекрасно ловиться на комбінацію водорості + огірок або капуста + огірок. На жаль, не для кожної водойми це може бути застосовано. Якщо водойма незнайома, то доведеться поекспериментувати. На деяких водоймах відмінно працює комбінація кукурудза + огірок. Що найцікавіше, білий амур рідко клює на кукурудзу, а ось разом з огірком – це ласощі.

Існує ще один цікавий спосіб лову білого амура, про який написано нижче.

Лов білого амура на огіркову зав’язь

Цей вид насадки не вимагає додаткової приманки у вигляді кукурудзи та інших елементів. Для білого амура маленький огірочок, на кінці якого ще збереглася квітка – справжній делікатес, від якого він ніколи не відмовиться. При цьому, є можливість або повністю насадити на гачок зав’язь або обрізати кінчик для більшого аромату.

Як варіант, можна скористатися волосяним оснащенням, яке широко застосовується при ловлі коропа. Подібне оснащення збільшує шанси піймання риби, оскільки гачок завжди вільний. Головне, щоб він був гострим.

На основі багаторічного досвіду, можна зробити висновок, що огіркову зав’язь білий амур любить більше.

Ловля білого амура має свою специфіку, оскільки ця риба харчується водоростями, які ростуть у водоймі. Його розводять штучним шляхом (в основному) для того, щоб очищати водойми, з чим білий амур справляється на всі 100%. Їсть він багато і здатний за добу з’їсти стільки, скільки важить сам. Тому, зовсім не дивно, що він швидко набирає у вазі. Як правило, ловляться великі екземпляри, що доставляють чимало клопоту рибалкам. Але це дрібниці, порівняно з викидом адреналіну, коли кров буквально закипає.

Все найцікавіше про риболовлю тут:
https://top-shimano.com.ua/

Ловля білого амура на огірок
5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *