Як піймати карася восени? | Рибалка, риба і риболовля

Ловля карася восени

З приходом осені, ловля будь-якої риби ускладнюється і карась, не є винятком. Зі зниженням температури води риба стає не такою активною, як в літній час. Незважаючи на це, карася можна з успіхом ловити до появи льоду на водоймах, якщо не ігнорувати деякі правила, хоча клювання карася знижує свою активність в будь-якому випадку.

У цей період потрібно знати, яку приманку слід запропонувати карасю, щоб він від неї не відмовився. Результативною рибалка може виявитися в тому випадку, якщо приманку для карася подавати як на підносі, щоб йому не доводилося шукати в товщі води що-небудь подібне. При цьому, ніколи не слід забувати про вплив погодних умов, на клювання карася. Причому, з приходом осені, подібний фактор має особливе значення. Потрапити на активне клювання карася непросто навіть влітку, якщо постійно змінюється погода і постійно стрибає атмосферний тиск.

Де, коли і як ловити карася восени

Ловля карася восени зводиться до того, щоб визначитися з часом і місцем лову. В даному випадку, залежно від погоди і пори року, слід визначитися з характером підгодовування і можливістю клювань.

У вересні, коли встановилася тепла погода, карась продовжує здобувати собі їжу в прибережній зоні, активно відгукуючись на різні підгодовування. Якщо цей період відрізняється теплою погодою, то ловля карася нічим не відрізняється від його лову в літній період, хоча погіршення клювання помітно відчувається.

З настанням осінніх холодів карась починає йти подалі від берега і займати глибоководні місця, практично не залишаючи їх. З приходом жовтня карася дуже важко зацікавити будь-яким підгодовуванням, навіть, якщо він відчує його запах. Тому, розраховувати на результативну риболовлю в цей період не має сенсу.

З настанням осені карася не має сенсу шукати на пологих ділянках водойм. У цей період його залучають більше круті береги. При цьому, слід враховувати такий фактор, як напрямок вітру. Карась знаходитися на берегах, куди дме вітер, так як він вимиває з грунту для риби корм.

Незважаючи на те, що карась пішов на ями, його ловити все ж можна, якщо знайти його стоянку. При цьому, приманку краще закидати не в саму яму, а на виході з ями. Причому, якщо приманка впаде на деякому віддаленні від карася, то він на неї не зреагує. Якщо протягом 15-20 хвилин клювання не було, то снасть доведеться закинути в іншу точку.

А ось коли восени наступають періоди потепління, то карась частково відновлює свою активність. Тоді карась починає виходити на мілководдя, де вода прогрівається набагато швидше. В такому випадку, у рибалки може бути кілька результативних днів. Карась активно починає клювати перед початком похолодання чи в похмурі, але порівняно теплі дні.

Для любителів риболовлі:
https://top-shimano.com.ua/

Ловля карася восени
5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *