Як піймати окуня на живця | Рибалка, риба і риболовля

Ловля окуня на живця

Окунь є хижою рибою і будь-яка маленька риба, що водиться в водоймі, є найбільш доступною їжею для смугастого хижака. Виходячи з цього факту, багато рибалок практикують ловлю окуня на живця, паралельно з використанням штучних приманок. Хоча, слід зазначити, що в продажу є така кількість штучних приманок, причому досить ефективних, що можна обійтися і без живця. Набір інвентарю для лову окуня просто величезний.

Як правило, основу раціону цього смугастого хижака представляють маленькі особини, довжиною 6-8 см. Незважаючи на це, окунь може клювати на черв’яка, особливо навесні, на маленьких рачків влітку і гамарусів восени. Якщо окунь не зможе знайти собі нормальну їжу, то зможе перейти на харчування комахами. Окунь характеризується тим, що завжди буде переслідувати той вид їжі, який легко добути.

Для свого полювання вибирає чисті ділянки водойми, сховавшись в заростях водної рослинності.

Ловля на живця передбачає упіймання великих особин окуня, використавши для цього маленьку рибку. Дрібніші особини з успіхом ловляться на хробака.

Ловимо на живця окуня

До переваг цього виду риболовлі слід віднести той факт, що не нема ніяких труднощів добути відповідного живця, а також вірогідність упіймання великого смугастого хижака, в порівнянні з застосуванням хробака або опариша.

До недоліків слід віднести проблеми з насадженням маленької риби на гачок і проблеми з її зберіганням. Досвідчені рибалки без особливих проблем вирішують подібну задачу. Якщо рибалка здійснюється влітку або в умовах, коли водойма ще не покрита льодом, то живця можна зловити безпосередньо на річці або озері. У такому випадку відпадає одна частина проблеми.

Кращими маленькими особинами, що використовуються в якості живця, вважаються такі види риби: карась, гольян, плотва, уклейка, піскар, головень, в тому числі і мальок окуня.

Як навчитися рибалити:
https://top-shimano.com.ua/

Ловля окуня на живця
5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *