Як піймати судака взику | Рибалка, риба і риболовля

Ловля судака на зимову поплавкову вудку

Для зимової ловлі в нагоді будь-вудилище, починаючи від звичайної дерев’яної палиці і закінчуючи ультрасучасною моделлю. Для лову судака застосовується як живець, так і різні приманки у вигляді балансирів і блешень. Великою результативністю характеризується рибалка на живця, так як це природний об’єкт, що входить в раціон хижака.

При зимовій ловлі дуже важливо правильно налаштувати вудку. Найголовніше, щоб поплавок мав нейтральну плавучість і знаходився в межах лунки. Це пов’язано з тим, що вода в лунці постійно підмерзає і поплавок набагато швидше замерзне, ніж тонка волосінь. Волосінь слід взяти не товстішу 0,2 мм і обов’язково малопомітну для риби.

Що стосується гачка, то до нього пред’являються одні й ті ж вимоги, що і для інших снастей. Техніки лову, як такої, не потрібно. Головне, опустити живця ближче до дна, де і знаходиться в основному судак.

Як піймати судака на спінінг читайте в статті.

Як піймати судака?

Вирушаючи на риболовлю, в надії зловити судака, потрібно пам’ятати, що:

  • Судак не любить великого шуму, тому потрібно дотримуватися певної тиші.
  • При застосуванні неякісних гачків, слід їх постійно оглядати на наявність пошкоджень. У хижака досить багато сил для того, щоб його пошкодити. Гачок може поламатися або розігнутися. У зв’язку з цим, рекомендується використовувати тільки гачки відомих фірм.
  • Під час активного клювання, судак може заковтнути гачок з живцем досить глибоко. Щоб його потім дістати, потрібно завжди мати при собі екстрактор.
  • Застосування малоактивного або неживого живця може принести тільки негативний результат.
  • Для лову хижака, такого, як судак, слід застосовувати тільки якісну снасть, що складається з якісного вудилища, якісної волосіні, якісної котушки та інших якісних складових.
  • Якщо ловиться судак, тим більше на живця, можлива атака щуки. Краще перестрахуватися і вжити заходів, щоб щука не перекусила волосінь. Ніколи рибалка не відмовиться від щуки, при лові судака. В даному випадку, важливий результат.

Більше цікавої та корисної інформації про риболовлю
https://top-shimano.com.ua/

Ловля судака на зимову поплавкову вудку
5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *