Колір блешні на карася | Рибалка, риба і риболовля

Ловимо карася: колір блешні

Більшість рибалок звертають увагу на той факт, що колір блешні впливає на клювання карася: колір блешні може погіршити, а може поліпшити клювання риби. Якщо колір блешні відповідає умовам риболовлі, то це може розворушити будь-якого карася. Природно, що універсального кольору не існує і колір блешні доведеться підбирати шляхом проб і помилок. Більшість рибалок стверджують, що карась, все ж має свої улюблені кольори. Причому, подібний підхід карася актуальний для більшості водойм.

Який ж колір обрати?

Як правило, починають ловлю з блешні сріблястого відтінку. У разі негативного результату переходять на інші кольори, наприклад, мідні або латунні. Якщо карась відмовляється від яскравих відтінків, переходять до блешень темних кольорів, таких, як чорний, коричневий, сірий і т.д.

Причому, завжди починають процес лову з блешень світлих відтінків, оскільки карась на них реагує набагато частіше, ніж на блешні темних кольорів. Тут великий вплив надають погодні умови, які можуть змінюватися в будь-який момент, що змусить карася передумати. Він так само швидко може відмовитися від яскравих блешень на користь темних.

Яскраво розфарбовані, що мають кілька кольорів, блешні так само не залишать байдужим карася. Хоча цей принцип не поширюється на всі водойми. Є лише деякі, де карась однотонні приманки ігнорує, віддаючи перевагу різнобарвним блешням. Хоча не рідко зустрічаються випадки, коли карась відмовлявся від сріблястих або мідних блешень на користь яскраво розфарбованих.

З цього випливає, що вирушаючи на зимову риболовлю з надією зловити карася, необхідно мати повний набір, як традиційних блешень, так і екзотичних. Ніхто ніколи не знає, на яку форму блешні і якого кольору збирається ловитися карась. Тим більше, що зловити карася взимку не так просто і не скрізь він ловиться.

Все про риболовлю:
https://top-shimano.com.ua/

Ловимо карася: колір блешні
5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *