Як піймати карася на річці | Рибалка, риба і риболовля

Ловимо карася на річці

Тут існують зовсім інші умови риболовлі і пов’язані вони з наявністю течії, яке змиває підгодовування з місця прикорму. Тому, тут має сенс додавати підгодовування кожні 15-20 хвилин.

Снасті для лову карася

Поплавкові снасті – це той вид снастей, де придумати щось своє абсолютно нереально. У магазинах є будь-які елементи, причому коштують вони зовсім недорого.

Куплені снасті
Практично всі елементи оснащення на карася доведеться придбати в магазині: це і бланк вудилища, і основна волосінь, волосінь для повідців, грузила і гачки. Виготовити будь-яке вудилище в домашніх умовах, тим більше сучасне, це дуже важке завдання. Єдине, що можна виготовити самому – це поплавок з гусячого пера. До речі, він вважається найчутливішим поплавцем, хоча для далекого закидання не підходить через дуже малу вагу.

Саморобні
Теоретично можна виготовити вудилище, вирізавши його з ліщини. По-перше, його потрібно добре висушити, по-друге, це вже минуле століття, так як транспортувати довге вудлище не зовсім зручно. Зробити його телескопічним не вийде, а ось розкладним можна, але таке вудилище буде відрізнятися слабкою надійністю.

Що стосується поплавця, то його можна виготовити і з інших матеріалів, таких, як винний корок, пластикова трубка, Піноплекс і т.д.

Де ловиться карась

З приходом весни карась віддає перевагу місцям, де вода дуже швидко прогрівається. Як правило, це мілководдя, а також ділянки з повільною течією, на межі відкритої води і торішньої рослинності.

З настанням літа карася можна знайти:

  • У вікнах чистої води, де є водна рослинність
  • На межі чистої води та водної рослинності
  • На ділянках, що мають перепади глибин.

Все про риболовлю:
https://top-shimano.com.ua/

Ловимо карася на річці
5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *