Як піймати карася у ставку | Рибалка, риба і риболовля

Ловимо карася у ставку

У ставках штучного походження карась завжди з’являється першим. Це пов’язано з тим, що він досить живучий і може існувати в таких умовах, де будь-яка інша риба просто не зможе вижити. Тому, в будь-якому ставку з водою обов’язково рано чи пізно, але карась з’явиться обов’язково.

У нових ставках, де ще не сформована кормова база, карась переміщається по акваторії косяком, підходить досить близько до берега і клює на будь-яку наживку, яку йому запропонують.

У подібних водоймах карась з успіхом ловиться на будь-яку снасть, незалежно від того, які стоять повідці і якої товщини основна волосінь. Клюванню карася може завадити хіба що погода, яка завжди вносить свої корективи в процес риболовлі.

Пошук карася в ставку

У старих ставках, після закінчення якогось часу, з’являються і інші види риб, як мирні, так і хижі. В таких умовах карасю доводиться визначитися зі своїми постійними і тимчасовими місцями стоянок. Тому, в таких ставках карася доведеться шукати або залучати його до місця лову за допомогою підгодовування.

Протягом декількох днів поспіль підгодовується місце майбутньої риболовлі. Якщо корм буде підсипатися регулярно, то карась прийде до цього місця і в день риболовлі. На жаль, не завжди подібним методом можна скористатися. Він більше підходить для місцевих рибалок, які в будь-який момент можуть підгодовувати місце.

Якщо такий спосіб неможливо здійснити, то можна вдатися до електронних засобів визначення місця знаходження риби. У таких випадках краще користуватися ехолотом.

Підгодовування для карася

У будь-якому випадку, карась вимагає багато підгодовування. Все підгодовування, яке заплановано для залучення карася, необхідно розділити на три частини. Одну з цих частин потрібно скатати в кулі, розміром з апельсин і кинути в воду. В основному, роблять точкову кормову пляму, хоча бувають випадки, коли виходять гарні результати при рознесеному способі підгодовування, коли воно розподіляється на великій частині акваторії.

Другу частину підготовленого підгодовування доведеться закинути, десь, через годину, якщо клювань не було. У разі клювань, місце потрібно підгодувати перед кожним закидом.

Багато цікавого про риболовлю:
https://top-shimano.com.ua/

Ловимо карася у ставку
5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *