На що ловити карася влітку⚓ Прикормки та ниживки ⚓ | РРР

На що ловити карася влітку

Для результативної риболовлі необхідно знати, яку наживку насадити на гачок, щоб карась нею зацікавився. При цьому, необхідно знати, що в холодній воді карась віддає перевагу насадкам тваринного походження, а з прогріванням води він починає переходити на рослинні насадки, у вигляді різних круп або каш. Але це зовсім не означає, що він відмовиться від хробака або опариша. Особливо це стосується дрібного карася, який може клювати на будь-яку приманку. Що стосується великих особин, то вони більш перебірливі. Як правило, більшість великих особин були спіймані на горох, кукурудзу або перловку, які для «дрібниці» просто не по зубах. Тому, щоб зловити крупного карася, йому краще запропонувати:

  • Консервовану кукурудзу.
  • Парений горох.
  • Парену перловку.
  • Мастирку
  • Тісто
  • Манку
  • Хлібний м’якуш і т.д.


При цьому, не потрібно забувати про такі насадки, як черв’яки, опариші і мотиль. (Про опаришів і як їх розводити детальніше в цій статті) .Особливо це актуально в періоди похолодань. Використання звичайної вудки має свої переваги, оскільки є можливість використовувати насадки, які слабо тримаються на гачку. Якщо використовувати фідер і дальній кидок, то така насадка навряд чи долетить навіть до того місця. У зв’язку з цим, можна зробити висновок, що з собою завжди має бути кілька видів наживок. Карась може протягом дня цікавитися різними насадками. Якщо він вранці ловився на горох, то до вечора він від нього може відмовитися і активно ловитися на кукурудзу і т.д.

Досить часто рятують ситуацію «бутерброди», тобто комбіновані насадки, коли на гачок насаджується, наприклад, черв’як і перловка, черв’як і горошина і т.д. Варіантів безліч, якщо є вихідний матеріал.

Підгодовування (прикормка) для карася

Наявність прикормки, особливо в наш час, це 90% успіху. Якщо рибу не підгодувати, то про неї можна забути, не залежно від характеру насадок. Наявність прикормки в точці лову дозволяє утримувати карася тривалий час, забезпечуючи часті клювання. Але для цього обов’язково потрібно знайти перспективне місце, часто відвідуване карасем в пошуках їжі. Підгодовуючи рибу, слід пам’ятати про головне правило, яке говорить «що рибу треба зацікавити, але не годувати її». Іншими словами, для залучення карася не потрібно захоплюватися підгодовуванням, інакше він насититься і піде відпочивати в затишне місце.

 
Для підгодовування згодиться як покупна каша, так і приготована в домашніх умовах. Куплене підгодовування хоча і дороге, але воно ефективне, та й для його приготування не буде потрібно багато часу. Щоб довести прикормку до кондиції, досить додати води і розмішати. Приготування підгодовування вдома так само має свої плюси. По-перше, це економить кошти і значно. А по-друге, для його приготування не потрібно багато зусиль, якщо є бажання. Багато рибалок практикують такий підхід і, у кожного з них є свій уловистий рецепт прикормки. Більше про те, що за риба карась в цій статті.

На що ловити карася влітку
5 (100%) 3 votes

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *