Насадки та приманки для ловлі коропа. | Рибалка, риба і риболовля

Насадки та приманки для ловлі коропа.

Якщо Ви вже розібралися що таке короп і які його види існують, описано в цій статі, то тоді приступайте до вивчення приманок для можливості його впіймати..

Консервована кукурудза на неї потрапляє не тільки короп, але і білий амур. На гачок слід насаджувати два-три зерна, залишаючи жало трохи відкритим. Тоді риба найчастіше засікається сама, що виключає пусте клювання.

Парений горох – універсальна річна насадка. Відбирають цілі не деформовані горошини з шкіркою. З вечора жменю гороху засинають в термос і заливають окропом. До ранку горох готовий. Чіпляти потрібно по 1-2 горошини, проколюючи лише шкірку і виводячи жало назовні.

Пластилін – товчену з білим хлібом, варену картоплю чіпляють на гачок у вигляді великого кульки або краплі.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Мастирка. Звичайно ж, базарна мастирка хороша, але я віддаю перевагу готувати її сам. Та й риба на неї клює краще. Непогані результати дає мастирка, змішана навпіл з картоплею, звареною в «мундирі» і тертою на самій дрібній тертці. Чудова мастирка, заправлена ​​товченими насінням конопель, попередньо обсмаженими на сковорідці. Але найефективнішою я вважаю мастирку, заправлену водою з-під консервованої кукурудзи. Ні короп, ні білий амур не можуть перед нею встояти. Насаджувати мастирку потрібно точно так же, як і «пластилін».

Червяки, кожушок. Іноді риба ігнорує всі запропоновані їй приманки. І ось тут-то може виручити пучок червоних черв’яків або кожушок. Наживляти черв’яків потрібно по 4-8 штук в залежності від розміру гачка. Жало має бути закритим.

Варена картопля. Картоплю злегка не доварюют, щоб вона була трохи твердувата і не злітала з гачка. Найкраще картоплю надягати на трійник N26-8 за допомогою гачка для ремонту взуття. На кінці повідця роблять петлю, з картоплі вирізають кульку за розміром трохи більшу трійника. Взуттєвий гачок вводять в кульку точно по центру і виводять з іншого боку. Волосінь пропускають через кульку, петлю протягують в вушко трійника, перекидають через гачки і затягують. Трійник ховається в глибині кульки. Під час лову, підсічку потрібно робити сильну, щоб гачки трійника могли пробити картоплю.

Варена морква. Морква вариться у воді з додаванням 2-3 чайних ложок цукру, практично до повної готовності. Знявши шкірку, вирізають кульки, які чіпляють на трійник точно так же, як і картопляні кульки. На більшості водойм, де коропа багато, але клювати він не хоче, часто виручає саме це насадка.


Суха макуха (соняшникова макуха). Ножівкою по металу з кола макухи вирізують кубики розміром 6×6 см. В центрі кожного кубика ручним дрилем просвердлюють отвір діаметром 1-1,5 см, в який пропускають капронові повідці з гачками. Гачки закріплюють по кутах кубика.


Макуха з борошном. Макуху розмочують в невеликій кількості води до повного її розм’якшення. Потім, поступово додаючи борошно, все вимішують, поки маса не стане густою і в’язкою. Ліплять млинець величиною зі середній кулак, потім додають йому хрестоподібну форму, через його центр пропускають повідці і по кутах закріплюють гачки. Таким же чином можна використовувати мастирку і «пластилін».

Прикормка. Тут величезне поле діяльності для фантазії рибалок. Підгодовувати можна всілякими кашами, комбікормами, рубаними хробаками, «Геркулесом». Вівсяні пластівці «Геркулес» розмочують у воді, і коли вони повністю намокнуть і втратять плавучість, висипають.

Насадки та приманки для ловлі коропа.
5 (100%) 5 votes

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *