Ловля щуки на спінінг | Рибалка, риба і риболовля

Оснастка спінінга для лову щуки

За допомогою наших матеріалів про риболовлю, ви зможете швидко та легко підібрати спінінг для лову щуки.

Вибираємо спінінг

Всі снасті, що згадуються у статті, показали непоганий результат на практиці і відносяться до бюджетного варіанту, тим більше, якщо купувати через Інтернет.

  1. Спінінг японського виробництва SHIMANO JOY SPINN 210 M може виявитися непоганим вибором для новачка. Довжина спінінга 2,1 м, а тест за бажанням або 10-30 г, або 5-20 м. Ним зручно користуватися при лові з човна і на невеликих річках. Середньо швидкий лад спінінгового вудилища дає можливість застосовувати різні приманки, в тому числі воблери і джигові приманки. Направляючі кільця Fuji SiC досить стійкі проти дії плетеної жилки.
  2. Для такого спінінга підійде відповідна не дорога котушка Okuma RTX-30, з наявністю фрикціона і перемикача стопора. Наявність нітриду-титанового бортика у шпулі дозволяє без проблем змотувати волосінь. На котушку можна намотати 120 м волосіні, діаметром 0,25 мм. Конструкція котушки обладнана 7 + 1 підшипником, що дуже добре.
  3. В якості основної волосіні можна взяти мононитку фірми Salmo Specialist SPIN 150 метрів, діаметром від 0,25 до 0,28 мм. Можливе використання і плетінки, але краще монофільна волосінь, так як вона м’якша і слизькіша, що знижує всі проблеми під час стравлювання волосіні з котушки. Крім цього, вона може розтягуватися, що допоможе погасити різкі ривки потужної риби, такої, як щука.
  4. При ловлі щуки до складу оснащення повинні входити повідці. Якщо застосовуються такі приманки як воблери, то можна використовувати кевларові повідці, довжиною близько 20 см. У разі застосування джигових приманок або обертових блешень, то підійдуть сталеві повідці, довжиною від 10 см. Звичайну волосінь щука перекушує враз. Бували випадки, коли вона відкушувала приманку разом з повідцем, який виготовлявся з повідкового матеріалу. Робіть висновки.

Застосування оснасток

Блешні
Застосування блешень не диктує особливі вимоги до оснащення. Вони мають певну вагу, тому додаткового вантажу не вимагають. Кріпляться вони до основної жилки через застібку з вертлюжком, щоб не перекручувалася волосінь.

Каролінська оснастка
Застосування воблерів і джиг-приманок, навпаки, вимагає додаткової огрузки снасті. Для лову щуки найбільше підходить каролінське оснащення. В такому оснащенні застосовується змінний метод кріплення грузила, яке стопориться біля вузла кріплення повідця. Таке оснащення ефективне при проводці серед заростей водної рослинності.

Все про рибу та риболовлю:
https://top-shimano.com.ua/

Оснастка спінінга для лову щуки
5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *