Як зробити пастку для живця | Рибалка, риба і риболовля

Пастка для живця

Прибувши на риболовлю доводиться витрачати багато часу на ловлю живця. Справа в тому, що в літній період зберігати живця досить важко: він швидко гине в будь-якій ємності, а живець повинен бути завжди рухливим. Пристосування, зроблене з двох пластикових пляшок, допоможе вирішити цю проблему.

Як зробити пастку на живця?

 1. Береться 2-літрова пластикова пляшка, у якій до половини відрізається горловина.
 2. Після цього, з того ж боку відрізається горловина в найширшій частині.
 3. В результаті, виходить деталь, схожа на лійку.
 4. У цій пляшці відрізається дно.
 5. Береться друга пляшка і відрізається в неї дно, на відстані 5-7 см від найбільшої товщини.
 6. На закінчення, конструкцію збирають. Відрізану «лійку» вставляють назад, але тільки навпаки, найтоншою ділянкою всередину, після чого конструкція міцно з’єднується з допомогою штучних ниток. Береться інша пляшка і відрізаним кінцем одягається на першу пляшку з горловиною.
 7. До пастки кріпиться вантаж і мотузка.

Після цього, в пастку можна помістити приманку і опустити пастку на дно водойми. Риба, яка потрапить в пастку, вже не зможе вибратися з неї. Якщо знадобиться живець, то потрібно просто витягти пастку з води. Щоб мальок завжди був свіжим і жвавим, пастку потрібно тримати у воді, причому, невизначений час. Лов судака на живця.

Жерлиці своїми руками

У зимовий час, найпоширенішим інструментом для лову хижачки щуки використовуються жерлиці. Як піймати судака на жерлицю. Виявляється, їх можна зробити швидко і просто.

 1. Основою для її виготовлення служить каналізаційна ПВХ-труба, товщиною 32 мм. Трубу потрібно розрізати на відрізки, розміром 10-15 см.
 2. Всі нерівності на місцях зрізів краще обробити напилком.
 3. У трубі слід зробити 3 отвори. Два отвори робляться з одного боку, один навпроти одного, щоб встановити на триногу, і з іншого боку робиться один отвір для стопора волосіні. Його діаметр становить 1 мм.
 4. У вигляді літери П формується стопор для волосіні і протягується через маленький отвір. Стопор не повинен обмежувати вільний хід волосіні.
 5. З волосіні, товщиною 0,4-0,5 мм формується кільце, яке пропускається через два отвори, розташованих один навпроти одного. Це кільце буде служити своєрідним кріпленням. Кріпиться жерлиця за надійно вбитий в лід металевий прут.
 6. На відрізок труби намотується близько 10 метрів волосіні.
 7. До кінця волосіні кріпиться відповідний вантаж і гачок, типу трійник.

Жерлиця готова до використання. До кінця труби, в точці підвісу (кріплення) слід закріпити червоний скотч, який може послужити індикатором клювання.

Все про спорядження для риболовлі:
https://top-shimano.com.ua/

Пастка для живця
5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *