Підгодовування для білого амура| Рибалка, риба і риболовля

Підгодовування для білого амура своїми руками

Будь-який рибалка не буде проти того, щоб в його улові виявився білий амур. Одні ловлять його цілеспрямовано, а інші відправляються на риболовлю, щоб зловити будь-яку рибу. Іншими словами, ці рибалки отримують задоволення від кількості клювань, незалежно від того, яка риба клює.

На жаль, такий підхід не дає можливості зловити білого амура, так як це специфічна риба, що має свої гастрономічні уподобання. Щоб зловити білого амура, потрібно приготувати правильне підгодовування.

Якщо готувати підгодовування самостійно, то це обійдеться дешевше. Таке підгодівля нічим не поступається магазинному за своєю ефективністю. Якщо все зробити правильно, то білий амур обов’язково зацікавиться підгодовуванням і потішить рибалку активними клюваннями.

Підгодування для білого амура, яке створює хмару каламуті

В основу підгодовування можуть входити будь-які інгредієнти, що використовуються для приготування підгодовування для риби. Різниця полягає лише в тому, що до нього слід додати особливі складові, здатні створити багато каламуті. Хмара каламуті швидко зацікавить білого амура і через 15-30 хвилин можуть початися клювання.

Для створення хмари каламуті підійдуть такі добавки:

  • сухе молоко;
  • молоко згущене;
  • манна крупа;
  • подрібнене печиво;
  • пластівці вівсяні;
  • суміш з подрібненої консервованої кукурудзи і меду;
  • звичайний хліб.

Подібні добавки ретельно перемішуються з основними складовими. Для лову амура не слід економити підгодовуванні і заготовляти його для риболовлі в кількості декількох кілограмів. Як правило, це не менше 3 кілограмів. Така кількість необхідна для того, щоб можна було підгодовувати білого амура в процесі риболовлі.

В якості кормових елементів застосовується кукурудза, горох, перловка, а також пелетс і бойл, які так само дають непогані результати. Причому, пелетс і бойл можна підкидати в точку лову у вигляді окремих компонентів. Це робиться періодично протягом всієї рибалки.

Більшість досвідчених рибалок вводять в підгодовування солодкі складові і приємні фруктові аромати, оскільки білий амур любить солодощі. Якщо піти по такому шляху, то можна зробити риболовлю результативнішою. Як правило, до підгодовування додають мед, згущене молоко, різні атрактанти і т.д. Окрім солодощів білий амур може віддати перевагу підгодовування з запахом часнику. Для цього часник подрібнюється і додається до основної суміші.

Рецепти підгодовувань на нашому сайті:
https://top-shimano.com.ua/

Підгодовування для білого амура своїми руками
5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *