Види підгодовування на карася | Рибалка, риба і риболовля

Підгодовування на карася

Без підгодовування карась ловиться дуже рідко і в умовах, коли у водоймі немає іншої риби. Якщо умови виходять за рамки описаних вище умов, то карася доведеться залучати, за допомогою підгодовування.

Магазинне підгодовування

Іноді критикують магазинні підгодовування, через те, що вони не приваблюють рибу. Насправді, практично всі виробники тестують свій продукт в реальних умовах, перед тим, як запропонувати його покупцеві.

На жаль, підгодовування випускаються без урахування характеру того або іншого водоймища, що насправді нереально. Тому, будь-яку суху суміш можна розглядати як основу підгодовування, до якої необхідно додати наповнювач, залежно від конкретного водоймища. В якості наповнювача підійде, наприклад, розпарене пшоно, а в якості розпушувача грунт з кротовин. Ну і, звичайно ж, ароматизатор у вигляді подрібненого мотиля або хробака, а також конопель.

Суміш бажано купувати відомих виробників, з позначкою «лин-карась» або «універсальна».

Саморобне підгодовування

В даному випадку, є можливість підібрати рецепт, з урахуванням характеру водойми і харчових переваг карася. Причому, ефекту можна досягти за допомогою найпростіших складових, таких як житній хліб, перловка або пшениця, змішані з грунтом.

На річці карася може зацікавити розпарене пшоно, в поєднанні з конопляним насінням. При цьому, є можливість для проведення будь-якого виду експерименту, з додаванням різних складових. Карась може позитивно відгукуватися на різні підгодовування, до складу яких входить пташиний корм, якщо поруч є птахофабрика. На що ловиться карась влітку?

Цікаве про риболовлю:
https://top-shimano.com.ua/

Підгодовування на карася
5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *