Готуємо підгодовування для білого амура | Рибалка, риба і риболовля

Підгодування для ловлі амура на поплавкову вудку

Пропонуємо досить ефективний рецепт підгодовування, який можна використовувати для лову білого амура на поплавкову вудку. Рецепт складається з легкодоступних інгредієнтів, які можна придбати в будь-якому продуктовому відділі сучасних супермаркетів. Цей рецепт можна взяти за основу при створенні свого, унікального рецепта, на основі різних комбінацій.

Для його приготування потрібно придбати:

 • 2 пачки магазинного підгодовування (універсального);
 • 1 кг пшеничного каші;
 • чорний хліб – 1 шт;
 • 1 стакан запареної макухи;
 • банан – 2 шт;
 • жменю консервованої кукурудзи.

Спосіб приготування.
Вариться пшенична каша і перемішується з готовим магазинним підгодовуванням. Після цього розм’якшується буханець чорного хліба і запарюється стакан макухи і теж перемішується з основним складом.

В кінці до суміші додають два банана і жменю консервованої кукурудзи, після чого підгодовування ретельно перемішується. Після прибуття на водойму з підгодовування ліпляться кулі, діаметром близько 50 мм і закидаються в точку лову. При цьому, використовують приблизно половину суміші, а половину залишають, щоб підгодувати рибу в процесі риболовлі, інакше не вдасться утримати рибу на одному місці.

Цей простий рецепт чудово справляється зі своїм завданням і приманює білого амура.

Підгодування для годівниці типу “пружина”

Якщо для лову білого амура використовується донна снасть з годівницею «пружина», то доведеться приготувати підгодовування зовсім іншої консистенції, ніж при лові на поплавок.

Для цього знадобиться:

 • 1 кг пшоняної каші;
 • 2-3 картоплини;
 • м’якоть чорного хліба;
 • банани – 2 шт;
 • 1 стакан запареної макухи;
 • 1 жменя консервованої кукурудзи;
 • крупа манна – 1 склянка.

Спосіб приготування.
Для початку вариться картопля і пшоняна каша. Картопля очищається від шкірки і натирається на тертці. При цьому, змішується вона з пшоняною кашею безпосередньо на водоймі. Після змішування, в суміш додається м’якуш чорного хліба і 2 банана, а потім запарену макуху і консервовану кукурудзу. Весь склад ретельно перемішується до потрібної густоти. Головне, щоб підгодовування відмінно трималася на «пружині» і не вимивалася з неї завчасно. На закінчення, в’язкість підгодовування коригується за допомогою манки.

Після цього, підгодовування набивають в «пружину» і закидають.

Вирушаючи на риболовлю за білим амуром, потрібно знати, що він абсолютний вегетаріанець, і в якості насадок слід використовувати тільки рослинні компоненти. Незважаючи на це, білий амур є потужною і сильною рибою, здатною чинити гідний опір рибалці. Тому, підбір снастей для його лову – це особливе питання. Як правило, використовуються потужні вудилища спінінгів і бажано не телескопічні. Білий амур клює дуже потужно і різко, відразу захоплюючи наживку. Чим швидше ця риба виявиться на березі, тим краще для рибалки.

Білий амур харчується водною рослинністю, що виростає в водоймі, і такі насадки як, наприклад, молоді пагони очерету, можуть виявитися уловистими. При цьому, як стверджують багато любителів рибної ловлі, він не байдужий до свіжого огірка. Тому, вони розрізають зелені огірочки на кубики, розміром 1х1 см і перемішують ці кубики з підгодовуванням.

Деякі рибалки заготовляють молоді пагони очерету, а потім ловлять на них білого амура.

Слід так само пам’ятати, що ця риба боїться найменшого шуму на березі і відразу йде на глибину. Тому, при лові білого амура слід дотримуватися цілковитої тиші.

ВІДЕО «підгодовування для білого амура»

Більше про ловлю білого амура:
https://top-shimano.com.ua/

Підгодування для ловлі амура на поплавкову вудку
5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *