Поради для любителів ловлі щуки | Рибалка, риба і риболовля

Поради для любителів ловлі щуки

Цей хижак досягає гігантських розмірів. Може бути довжиною в метр і вагою 8-9 кілограмів. Для недосвідченого рибалки важливим моментом, є обережність. Щука чує на відстані чотирнадцяти метрів. Якщо раптом впала котушка з рук, то ловля може закінчитися, так і не розпочавшись. Вона мешкає майже всюди, і на глибині в метр і на десяти метрах, головне щоб вода була прохолодною, в міру солоною і прісною. Основним кормом є плотва і окунь. Якщо ці види риб живуть в озері, то і найціннішу рибку зловити вдасться.

Яка потрібна вудка?

Для лову цієї риби підходить як спінінг, так і вудка. Вудилище має бути не менше двох метрів сімдесяти сантиметрів, але і не більше трьох метрів. При такій довжині зручно ловити як з берегової лінії, так і з човна. Воблери – приманки для ефективної ловлі цієї рибки з човна на глибині. Будь-який рибальський інтернет магазин з радістю надасть вам великий вибір даних приманок.

Як кидати приманку?

Якщо кидати приманку поблизу очеретів то, човен ставиться між ними і відкритою водою. Спінінг закидати потрібно на відстані приблизно в метр, паралельно заростям. Приманку необхідно вести під кромкою води, в її половину і прямо на відстані 20-30 сантиметрів від дна.

Хороший спосіб на озері біля підводної гірки. Човен потрібно встановити на її вершині, а воблер закидати на велику відстань попереду себе. Волосінь змотують тільки після того, як блешня сяде на дно. Приманка повинна грати над поверхнею дна, руху потрібно відпрацьовувати і тримати під контролем весь процес. Для цього потрібно піднімати і опускати вудилище, часом не змотуючи волосінь.

Місця лову щуки

Найпростішим місцем лову залишаються невеликі річки з заростями. Хорошими місцями вважаються ями і завали річок. Ловити краще методом притримування. Тут все просто, потрібно зробити закид і чекати. Короткий проміжок часу тримати блешню на одному місці, а потім смикати вудилище. Потім волосінь трохи змотати і знову тримати. І так кілька разів.

Методи закидування воблера

При лові з берега можна застосувати віяловий спосіб. Закидаємо на максимальну відстань, починаючи з будь-якого боку ближче до берега. Наступний закид повинен бути 3-7 градусів від берегової лінії. Виконувати поки не повернемося до берега зі зворотного боку. Змінюючи глибину і темп закидів.

Ще один цікавий і дієвий метод це ведення приманки проти течії вздовж берега. Закидати треба паралельно берега. Чекаємо, поки приманка дійде до дна. Піднімаємо блешню так швидко, щоб вона почала грати і підтягуємо на себе. Можна якийсь час не змотувати котушку і дати наживці пограти самостійно. Вдалого клювання!

Поради для любителів ловлі щуки
5 (100%) 3 votes

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *