Найкращі приманки на щуку | Рибалка, риба і риболовля

Приманки на щуку для лову спінінгом

Такі класичні приманки, як обертові та коливні блешні, досі використовуються спінінгістами, не дивлячись на воблери і силіконові приманки. Ловимо щуку на спінінг.

Щуці більше підходить низькочастотна гра і коливні блешні, якщо вони якісні, практично незамінні, якщо врахувати, що вони можуть коштувати набагато дешевше. Крім цього, вони прості у виготовленні і багато спінінгісти роблять їх своїми руками. На жаль, не скрізь на коливні блешні можна ловити, тому слід звертати увагу на воблери.

Існує три типи воблерів:

  • плаваючі;
  • нейтральної плавучості;
  • потопаючі.

Можна сміливо сказати, що можна вибрати воблер на всі випадки життя. Широко застосовуються воблери з позитивною і нейтральною плавучістю. Вони дозволяють обловлювати великі акваторії, в тому числі з заростями і корчами. Великою популярністю, при лові щуки, користуються воблери Minnow. Це довгі вузькотілі рибки, що мають різну довжину. На звичайну щуку можна взяти воблер, довжиною до 7 см. Якщо передбачається піймання більших особин, то підійдуть воблери 10-12 см в довжину.

Твістери і віброхвости

Ці силіконові приманки, як зі звичайного, так і з їстівного силікону, в основному призначені для джигової ловлі в весняно-осінній період, коли риба тримається на глибині.

Обертові блешні

Можуть спровокувати зубасту хижачку на атаку. Вони ефективні, коли риба веде активний пошук потенційної жертви. При цьому слід пам’ятати, що вертушки призначені для безперервної проводки. Це звужує сферу застосування обертових блешень.

Спіннербейти

Дуже цікава приманка, яку до простих ніяк не можна віднести. Її краще застосовувати при наявності ознак млявості риби, щоб спровокувати її на атаку.

Пошук місця лову щуки

Щука віддає перевагу місцям, де можна сховатися і чекати, коли повз буде пропливати її жертва. З укриття вона здійснює блискавичні атаки. Це можуть бути захаращені місця, повалені дерева, зарості очерету. Як правило, закидання здійснюються на межі заростей і чистої води, а проводиться приманка уздовж цієї межі. Імовірність того, що десь поруч ховається щука, дуже велика. Тут дуже важливо правильно вибрати приманку, оскільки є велика ймовірність зачепів.

Як піймати щуку взимку?

Щуку можна помітити на мілководді за характерними звуками, що виникають в результаті її атак. При цьому вона не боїться знаходження близько людини і в 3 або 5 метрах може запросто полювати. Але це не означає, що якщо поруч з нею кинути приманку, то одразу піде клювання. В даному випадку, шансів дуже мало. Знаючи, що поруч знаходиться людина, вона навряд чи буде брати приманку.

Все про риболовлю:
https://top-shimano.com.ua/

Приманки на щуку для лову спінінгом
5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *