На які наживки ловиться карась | Рибалка, риба і риболовля

Приманки та наживки на карася

Карась – риба всеїдна, тому може клювати як на наживки рослинного походження, так і на наживки тваринного походження. Особливо це стосується великих особин, до яких дуже складно підібрати наживку. Якщо карась регулярно годується прибережним хробаком, то ловити на подібні насадки карася важко. Що стосується мотиля, то його добре використовувати при лові звичайною маховою вудкою, а ось для далеких закидів він не годиться – занадто ніжний.

Опариш так само є досить ефективною наживкою. При цьому, він не такий ніжний, як мотиль і його можна закидати, за допомогою матчевої вудки. Але опариша любить буквально вся риба і може просто відігнати карася від місця лову. Крім цього, є водойми, де карась клює тільки на один вид наживки.

Черв’як – це поширена і доступна наживка на карася, особливо навесні і восени. У літній період карась може відмовитися від хробака на користь рослинних насадок. Найкращою наживкою на карася вважається червоний гнойовий черв’як.

Про наживки

Приманки рослинного походження використовують тільки в літній період. Широкою популярністю користується перловка, яка годиться для будь-яких умов риболовлі. Щоб перловка була привабливою для карася, її занурюють в панірувальні сухарі або в ароматизатор, який має запах полуниці або мотиля.

Популярною насадкою вважається консервована кукурудза. На неї ловиться в основному, великий карась. Кукурудза добре тримається на гачку, тому, може використовуватися як на стоячій воді, так і на течії.

Цікаві результати можна отримати при застосуванні тіста. Особливо ефективно воно діє в умовах, коли карась відмовляється від будь-якої іншої приманки. Тісто не годиться при лові на довгих дистанціях, а ось на коротких працює вельми результативно.

Про ловлю риби:
https://top-shimano.com.ua/

Приманки та наживки на карася
5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *