Використання ратліна на судака | Рибалка, риба і риболовля

Ратлін для зимової риболовлі на судака

Кожен рибалка, особливо в зимовий період, розраховує піймати судака. Адже ловляться, в основному, маленькі окуні, впіймання яких приносить масу задоволення. Можна тільки припустити, скільки буде радості у рибалки, якщо він впіймає судака.

Але якщо застосувати відповідні штучні приманки, то не складно зловити і його: досить запастися терпінням і вмінням застосовувати приманки. Серед штучних приманок на судака має сенс відзначити таку приманку, як ратлін, яка вважається досить уловистою. Причому, це приманка всесезонна і її можна використовувати як влітку, так і взимку.

Яка риба ловиться на ратлін

Ратлін – це штучна приманка, за формою нагадує маленьку рибку, але сплюснуту з боків. Приманка досить проста, без зайвих деталей, але на спині є кріплення для повідця.

При ловлі риби взимку, для активного залучення риби, приманкою здійснюються рухи різного характеру, залежно від умов лову. Подібна техніка привертає і судака. Подібний тип приманки знаходиться в арсеналі кожного рибалки, що свідчить про її уловистість і ефективність.

Набір ратлінів

Принцип роботи ратлінів

Ця штучна приманка має ряд особливостей:

  • При наявності плавної підмотки волосіні, ця приманка здатна утримуватися в товщі води на одному горизонті. Ця особливість суттєво відрізняє цей вид приманок від інших видів штучних рибок.
  • Плюс до всього, приманка характеризується наявністю вбудованого дзвіночка, що активно приманює судака, оскільки він полює в повній темряві на слух. Тому, застосовуючи ратлін бажано регулярно смикати снасть, щоб приманка видавала характерні звукові хвилі.

На якій глибині можливо застосовувати ратлін?

Більшість ратлін мають малу вагу, тому глибина занурення їх обмежена величинами в 5-7 метрів. Щоб ловити судака на великих глибинах, краще придбати моделі японського або китайського виробника. Як правило, в цих країнах глибоководні ратліни користуються великою популярністю.

Де купити ратлін

Приманка ще не отримала широкого розповсюдження серед спінінгістів, тому з покупкою цього виду приманок можливі проблеми. Хоча у великих містах в наш час завжди можна знайти вихід з такого становища, якщо є інтернет. Інтернет-магазини завжди мають у своєму розпорядженні широкий асортимент риболовецьких приманок і ратлін не є винятком. Тут можна підібрати приманку як за формою та розміром, так і за забарвленням.

Про інші види приманок читайте на сайті
https://top-shimano.com.ua/

Ратлін для зимової риболовлі на судака
5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *