Поради рибалкам як піймати щуку | Рибалка, риба і риболовля

Рекомендації щодо ловлі щуки

Риболовля, як і будь-яке інше заняття, має свої особливості і свої секрети. Тому, має сенс зупинитися і розглянути деякі з них, адже піймати щуку не так просто, як здається на перший погляд.

Ловля щуки в стоячій воді: як правильно закріпити живця?

При ловлі щуки в стоячій воді, найбільш підходящим варіантом вважається насадження живця за спину, в районі спинного плавника. Поведінка живця в стоячій воді, в даному випадку, буде природнішою, що збільшує шанси на клювання хижака. Але такий варіант зовсім не підходить при лові на течії, оскільки живець не зможе контролювати своє положення в товщі води. В такому випадку, він не буде настільки привабливим для щуки або іншої хижої риби.

Ловля щуки на течії: варіанти насадки живця

Наявність течії накладає свій відбиток на стан живця. Як правило, в таких умовах живець намагається розташуватися проти напрямку течії, що дозволяє йому контролювати свої рухи. Найкращий варіант – це кріплення за верхню губу. В такому випадку підійдуть як одинарні, так і подвійні або потрійні гачки. І все ж оптимальний варіант – це одинарний гачок, який дасть живцеві більше свободи переміщення і поведінка виглядатиме природно. Чим природнішими виявляться рухи живця, тим швидше він зацікавить хижака.

На закінчення слід вказати на те, що способи насадження живця на оснащення можуть бути і іншими. В даному випадку багато залежить від досвіду рибалки, характеру водойми і величини риби, яку передбачається ловити. Ефективність риболовлі залежить від того, наскільки часто рибалка відвідує водойми і наскільки готовий він до експериментів.

Як насадити живця на капкан?

Поради для рибалок:
https://top-shimano.com.ua/

Рекомендації щодо ловлі щуки
5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *