Розбираємо як впіймати щуку восени! | Рибалка, риба і риболовля

Розбираємо як впіймати щуку восени!

Осінь не за горами, тому працюємо над темою як зловити щуку восени? Розібрати всі особливості риболовлі в осінню пору в різних регіонах неможливо, але є загальні поради з ловлі щуки, які повинен знати кожен рибалка, їх ми і спробує розібрати в даній статті.

Осінь, за словами багатьох людей, які прекрасно розбираються в риболовлі, є найкращим періодом для ловлі щуки, тому що восени водорості і трава в водоймах опускаються на глибину, внаслідок чого ловити щуку на спінінг стає набагато простіше. Також в даний період щука починає активізуватися і кидатися практично на будь-яку приманку.

Ще варто згадати, що найкращим місяцем восени є жовтень, це так, тому що вода перемішується і стає практично однорідною за температурі, а значить, щука є скрізь в будь-який час доби, також вона не опускається на глибину, шукаючи прохолоду. З першим льодом, на жаль, даний період закінчується, внаслідок чого осінній сезон риболовлі на щуку закінчується.

Які приманки і снасті використовувати восени для лову щуки?

Живець, улюблений багатьма рибалками, не підходить для лову щуки восени. По-перше, тому що живця складно зловити, по-друге, в осінню пору щука переміщається в межах водойми дуже активно, а стаціонарною жерлицею ви не обловите досить великий простір. Спінінг підходить для осінніх умов набагато краще.

З приманки рекомендується використовувати блешню, вони відмінно перевірені часом, надійні і універсальні. Кольорову гаму варто вибирати відповідно до погодніх умов, наприклад, коли яскраво світить сонце, краще буде використовувати блешню жовтого кольору. Але переваги блешні не означають, що про воблери, твістери і подібні необхідно забути, їх теж можна використовувати, вибір за вами!

Багаті щукою місця

Якщо водойма, на якому ви збираєтеся рибалити невелика, то щуку виявити досить просто, різні нерівності поверхні дна, а також кущі і ямки допоможуть вам отримати заповітний улов. Коли мова йде про озеро, необхідно знати, що щука – хижак, і вона тримається поруч з косяками дрібної риби, яка в цей час веде підготовку до зими, а значить, перебуває в різних ямах, там і треба починати закидати спінінг, після повного обстеження місцевості маленького водоймища.

Якщо ж ви зібралися ловити щуку на великому водоймі, то все набагато складніше, ви напевно не знаєте всю місцевість і рибні місця, бажано в таких ситуаціях використовувати спеціальний прилад – ехолот, що допомагає, коли неможливо точно сказати, де знаходяться ями і перепади глибин. Ще одна проблема полягає в тому, що в великих водоймах далеко не у всіх ямах знаходиться маленька риба, за якою полює щука.

Знайти таке чудове місце – місце скупчення щуки, чудово, та обловити його до появи першого льоду. Для лову бажано використовувати важкі приманки, вони більш ефективні в таких ситуаціях. Розташуйтеся на човні так, щоб була проводка на глибину від берега, якщо човна немає то, слід зупинитися на ловлі щуки восени в невеликих водоймах.

Розбираємо як впіймати щуку восени!
3.3 (66.67%) 3 votes

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *