Саморобні фідери, як зробити. | Рибалка, риба і риболовля

Саморобні фідери, як зробити.

Скажемо чесно, не кожному починаючому рибалці, можливо придбати дороге професійне обладнання, однак і створити його своїми руками справа непроста і витратна. До того ж, для лову риби в своє задоволення, не потрібно закуповувати дорогі вудки, найкращий помічник у цій справі – навички та досвід. Практично будь-яка палиця може допомогти запеклому рибалці вивудити рибку в будь-яких умовах – ось вона практика і вміння!

Ніхто не зможе зібрати готову до використання, функціональну і міцну конструкцію, не маючи придбаних заготовок. Однак придбання комплектуючих буде коштувати дешевше, а обладнання буде економічно вигідним.

Збираємо фідери в домашніх умовах

Досвідчені рибалки, які застосували безліч конфігурацій снастей на практиці, радять, як зробити фідерне вудилище своїми руками. Детально розглянемо кожен з них:

Фідер на основі спінінга.

Вам буде потрібно звичайний спінінг і кивок, з достатніми параметрами жорсткості. Краще вибирати зимовий варіант. З’єднуєте обидві частини, створюючи отвір в кивку і просмикуючи спінінг на нього, після закріплюєте волосінь крізь основні кільця, враховуючи колечко від кивка. Після вмонтовуєте відрізок труби від телеантени, аналогічної діаметру придбаної вершинки, прикріплюєте тюльпан або додаткове колечко. Крім того, важливо правильно закріпити квівертип всередину наконечника за допомогою багатошарового намотування нитки. Кінцевий варіант збірки матиме невисоку чутливість клювання, а для якісної риболовлі власник повинен постійно контролювати силу течії і витягування кивка.

Фідер на основі вудки зі скловолокна.

Такий варіант найбільш простий, оптимальний за ціною і здатний забезпечити, більшу частину важливих функцій професійного обладнання. Процес складання передбачає придбання набору з різних квівертипів, з подальшим їх з’єднанням. В якості основного сполучного елемента буде виступати, виточена власноруч втулка з міцного і зручного матеріалу.

І так можна)


Саморобна збірка фідерних вудок вимагає певних навичок і знань в конструктивній області, однак результат цілком виправдовує старання власника. Рибак істотно заощаджує на обладнанні, отримуючи при цьому функціональну вудку зі значним набором опцій. Якщо Ви вмієте ловити рибу, варіант збірки фідера, в домашніх умовах – краще проведення часу з користю і економічною вигодою.

Саморобні фідери, як зробити.
5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *