Щука-алігатор що за чудо таке? | Рибалка, риба і риболовля

Щука-алігатор що за чудо таке?

Древня легенда каже, що одного разу крокодил і щука шалено полюбили один одного. Вони разом плавали, грілися на сонечку, а вечорами кохалися. Але дітей у них не виникало, тому тварини плакали і благали Всевишнього допомогти. Почувши заклик про допомогу, він дозволив щуці завагітніти. Народжена істота змусила батьків здивуватися, і зараз ми про неї розповімо.

Якщо ж цікавить почитати про нашу рідну щуку то посилання тут.

Щука-алігатор: Прісноводний жах і мрія рибалки

Отже, місісіпський панцерник або алігаторова щука – це одна з найбільших прісноводних риб. Вага деяких особин досягає більше 150 кг, а довжина може доходити до 3 метрів. Живе це чудовисько в басейні американської річки Міссісіпі в Техасі і інших південних штатах Америки.

Зубасте чудо має довгу і повну гачкуватих зубів пащу. Є активним хижаком і нічним кошмаром для будь-якої дрібної рибки. Її шкура надзвичайно міцна і покрита якоюсь подобою кольчуги. Костиста луска обрамлена гладкою емаллю. Підвищений захист дозволяє їй жити в каламутних водах і не боятися битися об гостре каміння.

 До всього іншого, пристрій плавального міхура дав цій рибі можливість дихати атмосферним повітрям. Щуку можна частенько спостерігати з висунутою з води мордою, так як кисню в воді для неї іноді не вистачає.

Еволюційно це штука, мабуть, дуже успішна. Знахідки палеонтологів говорять про те, що ця риба існувала ще 100 млн років тому і майже не змінилася. Виглядає вона і правда архаїчно.


Щука жере все що попадеться. Це і риби, і черепахи, і водоплавні птахи. Так як вона монстр дуже великого розміру, їй доводиться працювати із засідки. Далі різкий ривок і видобуток перекушується навпіл. Є й інший спосіб. Щука прикидається колодою і плаває на поверхні без рухів. Далі ривок і нове вбивство.

Розмноження у них цілком стандартне, але ось сама ікра отруйна. Її ніхто не їсть, тому що отруїться і помре. Можливо тому риба така успішна і не вимирає.

Американці дуже люблять ловити таку бомбу в рамках спортивного полювання. М’ясо цієї риби огидне, тому ганяються за нею тільки через мисливський азарт.

Щука-алігатор що за чудо таке?
5 (100%) 5 votes

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *