Як зловити плотву, яке потрібно спорядження.

Як зловити плотву, яке потрібно спорядження.

Ловити плотву краще на поплавкову вудку з блешнею. Поплавочна вудка оснащується волосінню 0,08-0,12 мм і повідцем 0,1-0,08- 0,07 мм, довжиною 150-170 мм. Довжина волосіні повинна бути на 200 мм коротше вудилища. Поплавок вам знадобиться веретеноподібний 1,5-2 г, на кінці вудилища треба налагодити гумовий амортизатор, який згладжує ривки і не дає рибі обірвати тонку волосінь.
Амортизатор (капелюшна гумка 50- 60 мм) кріпиться до кінчика вудилища колечко, якщо воно є, або приманює до самого кінчика ниткою і просочується водостійким клеєм.

А от що це за риба така плотва і де її краще ловити, на що її краще ловити почитайте в цій статті https://top-shimano.com.ua/plotva/

Як зловити плотву, які потрібні снасті.

Вудилище та її правильне оснащення


Візьмемо за основу волосінь 0,1, вудилище (4 м), оснащується таким чином . Якщо у вас основна волосінь 0,12 мм, то поводок повинен бути 0,1 мм. При основній 0,1-0,08 мм, поводок 0,07 мм.
Поплавок слід кріпити в двох точках: в петлю і через кембрик. тоді при натягу він не завалюється. При гальмуванні або натягу ви відразу побачите клювання. Погружають поплавок так: над водою 1,5-2 мм тіло і вся антена, кільце повинно бути під водою на 2-3 мм.


Вудилище та її правильне оснащення

Грузило для ловлі плотви


Спорядження для риболовлі оснащуються не менше ніж трьома грузилами, з яких внизу найменший. Плотва часто піднімає насадку, але риба не повинна відчувати тяжкість грузила.
А тепер кілька слів про те, чому ми оснащуємо снасть трьома грузилами. При роботі снастю, натяжки або пригальмовуванні діє система маятника. Ваша насадка буде весь час в русі, а, як відомо, насадку, яка рухається риба бере краще. Плотва, до речі, любить потяжку і коливання.


Грузило для ловлі плотви
Як зловити плотву, яке потрібно спорядження.
5 (100%) 5 votes

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *