Які снасті використовують для лову амура | Рибалка, риба і риболовля

Снасті для лову білого амура

Ця риба відноситься до сімейства коропових, а це означає, що для її лову підійдуть такі ж снасті, як для лову коропа. Як правило, це потужні вудлища, оснащені потужною котушкою, на якій намотано потрібну кількість волосіні певної товщини.

Дуже часто, після клювань білого амура у рибалок з’являються поламані вудилища. Тому до оснащення снасті слід підходити відповідально. Якщо передбачаються клювання великих особин, то краще застосувати «плетінку», товщиною від 0,3 мм і гачки розмірів 10-12. Як сигналізатора клювань можна використовувати звичайний дзвіночок, хоча останнім часом його мало хто використовує.

Ловля амура на пружину

Пружина – це своєрідна годівниця, призначена для донного оснащення. В якості вудилища краще використовувати сучасні, фідерні бланки. Вони зручні тим, що клювання передається на кінчик вудилища, який і є сигналізатором клювань. На гачки краще наживляти пінопластові кульки, щоб вони не загубилися на дні, а перебували в товщі води. Як варіант, це комбінація пінопластової кульки з будь-якою приманкою. При цьому потрібно стежити, щоб гачки з приманкою були підняті вгору від дна.

Годівниці підійдуть такі як «метод», «соска» або звичайні годівниці циліндричної або прямокутної форми.

Лов амура на поплавкову вудку

Застосування поплавкової снасті можливо, якщо враховуються тонкощі лову цієї риби. Основна умова – це знаходження приманки на певній глибині, що контролюється за допомогою пінопласту і дробинки, яка є частиною оснастки. Приманка повинна знаходитися вище рівня дна на 5-20 см, що визначається експериментальним шляхом в процесі лову.

Лов амура на технопланктон

З появою технопланктону зловити білого амура стало набагато простіше. Яких видів приманок тільки не було використано при його лові, з огляду на той факт, що білий амур – це травоїдна риба. Барила технопланктону можна використовувати при будь-яких способах лову: як при донній риболовлі, так і при риболовлі на поплавок.

Гачки, як і в попередніх випадках, оснащують пінопластовими кульками або комбінацією пінопласту з насадками різного походження. Потрапивши у воду, технопланктон створює хмару поживних речовин, що привертає білого амура. Дуже часто рибалки залишають гачки голими, але замаскованими в технопланктоні. У процесі поглинання технопланктону, білий амур засмоктує і гачки, від яких він навряд чи позбудеться.

Лов білого амура на бойл

Для лову білого амура використовують бойлове оснащення. На волосінь кріпляться або плаваючі бойли, або горох/кукурудза. Якщо використовується кукурудза або горох, то є необхідність в комбінуванні таких приманок з пінопластом. При цьому потрібно дотримуватися послідовності розташування приманки і пінопласту. Пінопласт насаджується останнім, щоб приманка ніби стирчала із землі.

Все найцікавіше про риболовлю на нашому сайті:
https://top-shimano.com.ua/

Снасті для лову білого амура
5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *