На які снасті ловимо щуку | Рибалка, риба і риболовля

Снасті для лову щуки – спінінг

Ловля хижої риби, а особливо щуки, це досить цікаве заняття. Як для досвідченого рибалки, спіймати щуку – зовсім не складно, а як для початківця – це недосяжна мета. Принаймні, вони так думають, оскільки у них ще відсутній необхідний досвід.

В першу чергу, слід правильно вибрати снасті і, навчитися ними правильно користуватися.

Для лову щуки використовують:

  • Спінінг.
  • Поплавкову оснастку.
  • Кружки.
  • Жерлиці.

Спінінг

У наш час щуку в основному ловлять на спінінг. Це універсальна снасть, за допомогою якої хижу рибу можна ловити, як з берега, так і з човна, як на течії, так і в стоячій воді. При цьому, застосовуються різні види штучних приманок.

Ловля на спінінг – це цікаво і ефективно, тим більше, якщо є певний досвід. По-перше, необхідно знайти щуку і знати перспективні місця, а по-друге, потрібно правильно підібрати приманку, в залежності від умов лову і майстерно її провести, щоб хижачка зважилася на атаку. Ловля щуки на спінінг вимагає від спінінгістів великих витрат сил і енергії, оскільки їм доводиться проходити багато кілометрів і робити сотні закидів.

Приманки

Для лову щуки застосовуються різні види штучних приманок, які при проводці імітують рухи рибки. Причому, багато приманок не лише імітують рухи невеликої риби, але і повністю схожі на рибу.

Насправді, щука може клювати на такі приманки, які зовні не схожі ні на що. Великою популярністю в наш час користуються приманки з силікону. Їх видовий асортимент досить багатий, тому можна без проблем вибрати приманку для будь-яких умов лову.

Для лову щуки застосовують такі приманки:

  • Воблери.
  • Блешні.
  • Приманки, як зі звичайного силікону, так і з їстівного.
  • Рибки з поролону.
  • Кастмастери.

Для лову щуки на спінінг застосовують вудилища спінінгів різної довжини, тесту і ладу. Крім вудилища, до нього підбирається безінерційна котушка і волосінь. Всі елементи повинні бути ретельно підібрані, в залежності від умов риболовлі. При цьому слід звертати увагу на вагу вудлища, оскільки його доведеться довго тримати в руках і робити закиди.

Застосування спінінга для лову щуки вимагає від рибалки певних навичок, особливо в проводці приманки, так як від цього залежить результат всієї риболовлі. Перед тим, як відправитися на риболовлю, краще заздалегідь потренуватися на найближчій водоймі.

Все про рибу та риболовлю:
https://top-shimano.com.ua/

Снасті для лову щуки – спінінг
5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *