Ловимо щуку з човна | Рибалка, риба і риболовля

Спінінг для лову щуки з човна

Догляд за спінінгом

Спінінг, як і будь-який інший інструмент, вимагає певного догляду. Він експлуатується досить активно. В результаті кожного закидання на кільцях спінінга збирається різне сміття, яке призводить до зносу кілець. Тому, всі відповідні місця потрібно оглянути і протерти. Транспортується він в чохлі таким чином, щоб запобігти навіть незначним пошкодженням.

Вибір спінінга для лову щуки з човна

При лові з човна слід віддати перевагу коротким вудилищам. Наявність човна вирішує безліч проблем, особливо при лові на важкодоступних місцях, пов’язаних з наявністю водної та прибережної рослинності. Якщо риболовля здійснюється з човна, то шансів зловити щуку на багато більше. Це пов’язано з тим, що щука віддає перевагу саме зарослим ділянкам акваторії, де вона може сховатися і чекати свою чергову жертву.

Головне, щоб спінінг був легким і зручним. Такими спінінгами можуть бути вудилища, у яких ручка виготовлена ​​з корка, який не дозволяє ковзати руці в будь-яких умовах.

Вибір спінінга для лову щуки тролінгом

Ця техніка лову передбачає використання вудлищ різної довжини. І все ж, довгі вудлища тут не використовуються. Хоча їх і можна використовувати, але вони дуже незручні, а з іншого боку, їх використовувати просто не має сенсу.

Головну увагу слід приділити тесту вудилища, так як він повинен бути в 2 рази більший ваги приманки, яка використовується. Такий підвищений тест необхідний для того, щоб витримувати більші навантаження, які відчуває спінінг при тролінгу. Не останню роль відіграє тест вудилища при підсічках. Щоб здійснити потужну підсічку, потрібно потужне вудилище.

Природно, що від вибору спінінга залежить дуже багато чого. Чим зручніше він і чим легше, тим приємніше з ним рибалити. Але недостатньо мати класний спінінг, обладнаний за останнім словом техніки.

У наш час рибу потрібно вміти ловити, бо трапляється риба на гачок, особливо новачкам, чисто випадково. Важливо освоїти техніки лову, що можна зробити і найдешевшим спінінгом. До речі, як роблять багато початківців. Лише з появою впевненості в своїх силах і можливостях вони замислюються про покупку дорогих спінінгів. В іншому випадку, наявність спінінга високого класу, без наявності найменшого бачення філософії лову спінінга – це програшний варіант або звичайне бажання показати свої фінансові можливості.

Поради рибалкам:
https://top-shimano.com.ua/

Спінінг для лову щуки з човна
5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *