Спінінгова приманка на сома | Рибалка, риба і риболовля

Спінінгова приманка на сома

Сом – це хижа риба, здатна харчуватися різною їжею тваринного походження. У цього хижака досить велика паща, так що розміри наживки істотної ролі не грають. Хоча, при лові дрібного або великого сома, доводиться підбирати наживку відповідної величини. Наживки бувають різні, як часто застосовуються, так і ексклюзивні, які сом любить, але їх важко дістати.

Залежно від сезону, застосування наживок не має певної9 сталості. Щоб риболовля була ефективною, слід враховувати пори року, і підбирати відповідні насадки.Як ловити сома на спінінг

Сома можна ловити будь-якими відповідними снастями, в тому числі і спінінгом, із застосуванням штучних приманок, таких як:

  • блешні, що коливаються;
  • обертові блешні;
  • воблери;
  • джиг – приманки (силіконові).

Більше про сомів читати тут
https://top-shimano.com.ua/som-shho-to-za-ryba-taka/

Техніка лову на спінінг така ж, як і при лові спінінгом іншого хижака, такого, як щука або окунь. При цьому головне знайти стоянку сома. Якщо протягом 20-30 хвилин клювання сома немає, то можна сміливо переходити на інше перспективне місце. Кожен раз, при закиданні на новому місці, слід застосовувати різноманітні приманки, щоб дізнатися переваги сома. Найбільш перспективними місцями можуть бути вири, ями, бровки, і т.д. Сома можна обчислити по виру на поверхні води, де їх в природі не може бути. Сом не полює безшумно, хоча і є відмінні риси.

З огляду на той факт, що сом може перебувати на глибині, то краще використовувати джигові приманки відповідного розміру. Це можуть бути досить важкі моделі, тим більше при лові на течії. Добре сом відгукується на простукування джиговой принади по дну водойми. Хороші результати показують масивні «колебалки» або глибоководні воблери.

Особлива увага при лові сома слід приділити надійності снасті, так як це не маловажний фактор вдалої риболовлі. З огляду на, що може клюнути екземпляр вагою в кілька десятків кілограмів, слід дуже уважно оснастити вудилище відповідної волосінню і котушкою.

При ловлі з човна потрібно подбати про заходи безпеки, оскільки клювання сома може виявитися потужною і несподіваною. При лові з берега, слід продумати тактику виведення трофейного екземпляра, прибравши по колу все заважають предмети.

Спінінгова приманка на сома
5 (100%) 5 votes

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *