Ловимо живця взимку | Рибалка, риба і риболовля

Способи ловлі живця взимку

Ловля живця взимку – це не просте заняття, але іноді дуже потрібне.

За допомогою банки

За допомогою банки, так само, як і влітку, взимку так само можна наловити живця. Головне, щоб розміри лунки дозволили в неї протиснути 3 літрову банку. І все ж, більше підходить другий випадок – це пластикова пляшка з великою кількістю отворів. Її набагато простіше як занурювати в воду, так і витягувати з води, оскільки вода швидко виливається з ємності через безліч отворів.

За допомогою косинки

Косинка – це спеціальна снасть для лову риби взимку. Називається вона косинкою тому, що має трикутну форму. Не відноситься до спортивної, але наловити малька нею можна, якщо використовувати сітку з дрібними осередками. Для успішного і простого застосування необхідно пробити таку лунку, щоб косинка легко провалилась в воду. Техніка застосування косинки така ж, як і екрану. Практично це одна і та ж снасть, яка відрізняється виключно своєю формою.

Екран (телевізор)

Екран – це сітка, пов’язана прямокутником. Так само не відноситься до спортивних снастей. Принцип лову такий же, як і у косинки, але для того, щоб натягнути сітку використовується дерев’яний брусок. У конструкцію так само входить шнур, за допомогою якого екран опускається в воду і витягується з води. Природно, що ловля живця взимку супроводжується рядом труднощів, до яких доводиться пристосовуватися.

За допомогою хлопавки

Це досить ефективна снасть, для лову риби в будь-який час року, як влітку, так і взимку.

Подібна конструкція складається з двох дуг, з’єднаних рухомо. Якщо обидві дуги розкрити, то вийде коло, діаметром від 1 до 1,5 метра. Каркас виготовляється з дроту, діаметром 8-10 мм. Всередині кола розташовується сітка, закріплена по периметру кола. У верхній частині дуги кріпиться мотузка. Таких мотузок має бути дві, оскільки є дві дуги. Довжина мотузок повинна бути такою, щоб снасть могла лягти на дно водойми.

Перед початком процесу, хлопавку варто розкрити, щоб покласти в неї підгодовування. Можна не просто покласти, а й закріпити його. Після цього хлопавка закривається і відправляється в воду. Але перед цим потрібно пробити лунку певної величини. Коли хлопавка опуститься на дно, і ослабнуть мотузки, вона розкриється. Перед тим, як витягнути її з води, слід різко потягнути за обидві мотузки, щоб хлопавка закрилася. Після цього спіймана риба вже нікуди не дінеться.

Ловля живця за допомогою вудки

За допомогою зимової вудки можна з успіхом наловити живця для лову хижої риби. В даному випадку піде навіть дрібний окунь. Для цього, потрібно взяти вудку з тонкою волосінню (0,08-0,1 мм) і дрібною блешнею, вагою до 4 г. Підійде блешня типу «чортик». Бажано, щоб на вудці був встановлений досить чутливий кивок. Яку рибу ловлять на живця?

Як навчитися рибалити:
https://top-shimano.com.ua/

Способи ловлі живця взимку
5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *