Про силіконові приманки на судака | Рибалка, риба і риболовля

Силіконові приманки для ловлі судака

Сучасні приманки з силікону за зовнішнім виглядом, а також по грі в товщі води, практично нічим не відрізняються від живих рибок. Вся справа в тому, що цей матеріал досить гнучкий. Крім цього, приманки з силікону пахнуть так само, як живі рибки, якщо вони виготовлені з ароматизаторами.

Приманки з силікону

Судак, як і багато інших видів риб, небайдужий до таких приманок, особливо з їстівної гуми і активно на них клює.

Твістери і віброхвости представляють досить уловисті приманки з силікону, з допомогою яких ловиться, як судак, так і інша риба. При цьому у кожної риби, як і у судака, є свої переваги, що стосуються форми, кольору, ваги, аромату і розміру приманок.

У періоди, коли судак не проявляє особливої ​​активності, непогані результати показують приманки з їстівного силікону. Природний аромат риби або креветок діє на судака зухвало і пробуджує у нього апетит, у випадках високої пасивності.

Як правило, при лові судака використовуються приманки невеликих розмірів, оскільки судак не вживає великих шматків їжі.

Вважається, що найуловистішми виявляться твістери і віброхвости довжиною від 2-х до 5-ти сантиметрів.

Важливий момент! При лові судака, особливо в активний період, колір приманок не грає вирішальної ролі, і риба може атакувати приманку будь-якого кольору. Якщо судак пасивний, то його можна розбудити яскравішими кольорами.

У зимовий період судак ловиться на не великі силіконові приманки. При цьому гра приманки в цей період відрізняється від гри приманки влітку, в плані організації тривалих пауз.

ТОП 5 силіконових приманок на судка

Bugsy Shad 72

Цей віброхвіст використовується для лову трофейного судака.

Модель виготовлена ​​з їстівного силікону і відрізняється ароматом скумбрії. Для виготовлення настільки уловистої приманки застосовується матеріал найвищої якості.

Віброхвіст можна використовувати в різних видах оснасток, в тому числі і в якості джигової приманки з класичною джиг-головкою. Трофейні судаки ловляться на цей тип приманок рано на світанку.

Tioga 100

Це твістер, з довжиною тіла близько 100 мм, тому модель призначається для ловлі виключно великих особин і судак не є винятком. Приманка відрізняється хорошою грою і вельми уловиста, особливо при використанні в техаському оснащенні.

Ballist 63

Модель представляє гібрид твістера і хробака. При русі в товщі води більше нагадує переміщення п’явки. У випадках ступінчастої проводки судак до цієї приманки стає небайдужим. При виготовленні приманки використаний їстівний силікон, що відрізняється ароматом креветки.

LONG JOHN 07,90 / PA03

Модель цієї силіконової приманки виливає аромат макрелі, тому активно приманює великого хижака. Коли приманка переміщається у воді, то імітує рухи рибки. Найчастіше судак не залишає без уваги цю приманку, якщо вона рухається в товщі води.

DEEP PEARL 100/016

Ця приманка відрізняється досить великими розмірами, але це дозволяє ловити трофейних особин. Модель виготовлена ​​зі звичайного силікону, тому власного аромату не має. У такому випадку можна скористатися атрактантами, аромат яких відповідає аромату риби, креветок, скумбрії і т.д.

Про інші види риб та приманки читайте тут:

https://top-shimano.com.ua/

Силіконові приманки для ловлі судака
5 (100%) 3 votes

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *