Тактика ловлі риби зі спінінгом | Рибалка, риба і риболовля

Тактика ловлі риби зі спінінгом

На початку ловлі зі спінінгом слід вибрати відповідне місце. Умовно по візуальному критерію виділяють приховані і помітні місця.

Помітні місця – це ті точки, які можна легко побачити над водою: гілки дерев, що впали в воду або ж нависають над нею, корч, що виглядає з під води, очерет, вихід з виру, віконця в заростях латаття і так далі. Таких точок зазвичай досить багато і знайти їх не складе труднощів. Рибалці слід відзначати будь- яку візуально явну зміну в пейзажі, починаючи від викривлень річки, закінчуючи основою моста.

До прихованих місць відносяться бровки, ділянки з перепадом глибини, підводні корені, розсипані по дну камені, підводна рослинність і так далі. Для виявлення прихованих точок може знадобитися ехолот. При цьому не потрібна покупка дорогого приладу, досить простого двоколірного дисплея однієї або двох променевої моделі ехолота.

Облов ділянки

Облов одного місця відносно простий: на початку слід зробити закид в найбільш підходяще місце, потім, так званими віяловими закидами на всю потенційно доступну частину водойми даного місця. Вибір вірної точки закидання визначає успіх облову всієї наміченої території. Цей фактор особливо враховується при лові великих видів риб. Слід використовувати кожну можливість облову вибраної ділянки.

Через деякий час облову віяловим способом однієї точки, слід перейти до іншого і так повторювати дію кілька разів. Найчастіше подібна зміна точок гарантує позитивний результат лову.

Наприклад, у водоймі з заваленим в нього деревом утворюється маленька подоба бухти. Рибалки, які використовують спінінг, як правило роблять перший закид таким чином, щоб потрапити в
зворотню зону уздовж дерева, так як на зворотній стороні може ховатися окунь або головень, а під деревом перебувати щука. Не дивлячись на це, буває і так, що, наприклад, головень рухається уздовж за основним течією, а хижак чекає біля самого берега або ж на брівці.

Тактика ловлі риби зі спінінгом
5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *