Ловимо карася на спінінг | Рибалка, риба і риболовля

Техніка лову карася на спінінг

Карась, як і інша риба, пересувається по водоймі по раніше заданому маршруту, який є постійним. Переміщаючись, він робить зупинки в певних точках. Ці точки можуть бути місцями, де карась бере їжу. Більшість водойм мають прибережні зарості очерету, які є місцем, де карась може пошукати їжу. Це і є те місце, куди потрібно закидати приманку. Бажано, щоб наживка проводилася в безпосередній близькості від заростей. Якщо зарості не густі, то можна зробити кілька закидів вглиб очерету. При цьому, потрібно пам’ятати, що можливі зачепи, в результаті чого приманка може бути втрачена.

Карася можна відшукати і в “вікнах” чистої води серед заростей водної рослинності. Але в цих місцях, крім джиг-приманок можна використовувати оснастку спліт-шот, так як тут карась може перебувати в середніх шарах води. Проводка не повинна складатися з швидких або ривкових рухів. Рухи повинні бути повільними і рівними, з наявністю пауз і підіграванням кінчика вудилища. Щоб правильно здійснювати проводки під час лову спінінга карася, краще, для початку, потренуватися десь на мілині.

Техніка лову

Великі особини, в основному, триматися на глибині. Щоб великий карась клюнув, доведеться попітніти, використавши кілька видів проводок. Основною умовою результативності є застосування повзучих проводок по дну водойми. При цьому, потрібно стежити, щоб рухи були повільними з тривалими паузами. Карась досить повільний і хитрий, особливо великий. Він довго буде стежити за приманкою і, якщо його щось насторожить, то він навряд чи її візьме.

Застосувавши фліппінговий метод карася можна ловити в прогалах трав’яних заростей. Суть методу полягає в точних, коротких закиданнях в довколишні вікна. Якщо рибалка здійснюється з берега, то для фліппінгового лову потрібно довге вудилище. При цьому, потрібно брати до уваги той факт, що приманку потрібно проводити на глибині, що не зовсім зручно. Цей спосіб можна легко реалізувати, якщо є човен.

Хороші результати показує така рибалка в весняний період, коли карась шукає місця, щоб погрітися на сонечку. Крім цього, карась не забуває про їжу, оскільки йому потрібно набратися сил перед нерестом. Якщо є зарості очерету, то карася знайти не так вже й важко. Особливо в безвітряну погоду, коли візуально видно, як ворушаться окремі тростинки. У весняний період існує велика ймовірність того, що на спінінг попадеться досить великий екземпляр.

Після того, як зійшов з водойми лід, особливо протягом 2-3 тижнів, карася виявити досить важко, так як він ще не стільки активний. Тому, риболовлю доведеться здійснювати навмання, обловлюючи по черзі перспективні місця. Такими місцями можуть бути перепади глибин, причому не дуже великі, аж до півметра. Це так звані звали і бровки, де є зарості торішньої трави. Закиди потрібно виробляти так, щоб приманка довго була в полі зору риби. Такий принцип цілком підходить і для осінньої рибалки.

Ловля карася на спінінг дозволяє економити час, оскільки не доведеться вирушати за рибою на великі водойми або річки, так як карася можна відшукати в будь-якій водоймі.

Як піймати рибу, читайте тут:
https://top-shimano.com.ua/

Техніка лову карася на спінінг
5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *