Робимо технопланктон на товстолобика | Рибалка, риба і риболовля

Технопланктон на товстолобика

Яка риба ловиться на технопланктон? Технопланктон розроблений для лову тієї риби, яка всмоктує корм в процесі прийому їжі. Склад будь-якого рецепту технопланктону завжди містить компоненти, які дозволяють рибі годуватися саме цим способом. До таких риб відноситься товстолобик, а також інші види риб, такі, як сазан, короп, сорожка, підлещик і навіть окунь.

Як було сказано вище, подібний тип приманки створювався саме для лову товстолобика. Після закінчення деякого часу стало зрозуміло, що на неї можна ловити і іншу рибу. У зв’язку з цим, стали розроблятися діжки з інгредієнтами, розрахованими для лову коропа, сазана і т.д.

Самостійні виготовлення пристосувань

Основним пристосуванням вважається прес, без якого отримати діжку класичного технопланктону неможливо.

Виготовити його самостійно можна так:

  • Заготовити невеликий відрізок металевої труби з отворами, розташованими на однаковій відстані однин від іншого.
  • В отвори слід вставити по гвинту, щоб вони могли виконувати функції пристрою, що фіксує прес.
  • Всі гвинти повинні бути укомплектовані гайками.
  • Ємність з аромовставкою поміщається в цю трубу.
  • Після цього можна приступати до заповнення конструкції саморобним складом технопланктону.

Нюанси приготування технопланктону своїми руками

Яким би простим не було приготування приманки в домашніх умовах, краще дотримуватися деяких правил. Наприклад:

  • При виготовленні технопланктону, необхідно завжди застосовувати склади, які здатні створити каламуть в товщі води, в процесі зіткнення з нею. Перебуваючи в підвішеному стані, каламутна хмара нагадує планктон – кормову базу товстолобика.
  • Приманка повинна мати в своєму складі, як легкі, так і важкі елементи, щоб вони могли правильно розподілитися в товщі води.
  • Не слід використовувати більше п’яти інгредієнтів. В даному випадку, слід керуватися тим, що на першому місці має бути якість, але не кількість.

Зробити технопланктон самостійно зовсім не складно, але краще спочатку придбати просте пристосування, яке допоможе прискорити процес приготування суміші.

До основного складу обов’язково слід вводити сухе молоко або його аналоги. Подібні інгредієнти досить легко залишають після себе каламутний слід. Якщо передбачається рибалка на товстолоба з дна, то не завадить ще й крохмаль. Замість нього підійдуть вівсяні висівки. Як правило, висівки, після відділення від діжки, починають спливати, що неодмінно зацікавить товстолобика.

На завершення

Всі приманки, вироблені в умовах промислових підприємств, мають ефект гейзера. Подібного ефекту можна досягти і в домашніх умовах, якщо додати в рецепт соду або лимонну кислоту.

Правильно підібраний рецепт і правильна технологія повинні привести до того, що склад почне розпадатися десь через 2 хвилини. Якщо діжка буде розпадатися набагато швидше, то навряд чи можна розраховувати на результативну рибалку. Швидше за все, що склад не спрацює, тому що неправильно сформована діжка і неправильно підібрані складові.

Про всі секрети риболовлі читайте на сайті

https://top-shimano.com.ua/

Технопланктон на товстолобика
5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *