Топ 5 силіконових приманок на окуня | Рибалка, риба і риболовля

Топ 5 силіконових приманок на окуня

Якщо відправитися в спеціалізований магазин і звернути свій погляд на різноманітність силіконових принад, то можна просто втратити дар мови. Така різноманітність зовсім не означає, що всі принади уловисті, яку б не купив. На жаль, це не так і не на кожну приманку можна зловити окуня, тим більше, що хочеться спіймати не одного, а часті клювання повинні принести рибалці масу задоволення. Щоб визначити самостійно, які з них уловисті, знадобиться багато часу і коштів, а якщо врахувати цю різноманітність, то і життя не вистачить. До того ж, ця різноманітність постійно, з року в рік, збільшується. Що ж робити в такому випадку?

 
Перший варіант – це дізнатися у досвідчених спінінгістів, які практикують ловлю окуня на джиг. Звичайно, краще про це дізнатися у знайомого рибалки, оскільки незнайомий спінінгіст може ввести в оману, хоча така поведінка серед рибалок зустрічається вкрай рідко.

Другий варіант – це знайти відповідну інформацію в Інтернеті і прочитати. Багато спінінгістів діляться своїми досягненнями та своїми секретами через соціальні мережі. На підставі цих даних, можна сміливо виділити ряд приманок, які ефективно працюють по окуневі, якщо він є у водоймі, хоча важко знайти водойму, в якому б окуня не було.

Keitech Swing Impact Fat 2-3

Виготовлена ​​приманка з їстівного силікону і являє ребристий віброхвіст, який при русі у воді створює специфічні коливання, які залучають смугастого розбійника. Хвостик віброхвоста, у вигляді рухомої п’яти, починає активну гру навіть при досить повільній проводці. Вона провокує хижака на атаку навіть тоді, коли окунь відмовляється ганятися за іншими видами приманки. Гума досить м’яка, тому швидко втрачає свої властивості, що можна віднести до недоліку цієї приманки. На щастя достоїнств у неї набагато більше. Коли у приманки хижак відкушує хвіст, вона продовжує так само активно приманювати хижака. Крім окуня, приманка провокує на атаку інших хижаків, таких як щука і судак. Спінінгісти непогано відгукуються про цю приманку, тому вона ніколи не виявиться зайвою в спорядженні будь-якого спінінгіста.

Megabass Rocky Fry Curly-Tail

Твістер від Megabass так само не виявиться зайвим серед безлічі принад спінінгіста. Так само виготовлений з їстівної гуми і має унікальну гру при русі в товщі води. Ця гра провокує на клювання хижої риби, такої, як окунь. Приманка в порівнянні з іншими видами принад, досить зносостійка і витримує численні клювання окуня. Однієї упаковки вистачає надовго.

Всі кольори від Megabass працюють однаково уловисто, але варто звернути увагу на такі рішення, як motsu, cherry shrimp та Shrimp. Випускаються приманки різного типорозміру, при цьому дводюймові розраховані на ловлю великих особин, а півторадюймові прекрасно ловлять окуня середніх і малих розмірів. Твістери від Megabass досить затратні за коштами, але це окуповується їх довговічністю. При цьому потрібно знати, як правильно ці приманки зберігати. Якщо твістер зберігати з іншими силіконовими приманками, щоб він контактував з ними, то він розплавиться і втратить свої якості. При контакті з такими ж приманками, твістер сильно склеюється. Хоча однозначно можна стверджувати, що твістер Curly-Tail від Megabass – це хороша приманка, на яку варто звернути увагу.

Віброхвіст Sawamura One’up Shad

Хоча і не вважається таким уловистим екземпляром, як попередні, але уваги все ж заслуговує. Цією принадою користуються багато рибалок-спортсменів на змаганнях, що зайвий раз вказує на те, що віброхвіст вартує того.

За формою, віброхвіст нагадує не велику рибку, таку як піскар або уклейка. Більше використовується в умовах, коли риба поводиться досить активно, оскільки приманка не має своєї, яскраво-вираженою гри. Віброхвіст видає привабливі коливання в товщі води при високій швидкості підмотки. Виготовлений віброхвіст з їстівного силікону, аромат якого приваблює хижу рибу. Виробник випускає віброхвости розміром від 5 до 15 см, тому є можливість вибрати приманку під будь-які умови риболовлі і для полювання за будь-хижою рибою, в тому числі і за окунем. Більш дрібні за розміром приманки зазвичай підійдуть для ловлі окуня, а більші приманки можна використовувати для ловлі щуки і судака, а також сома і жереха.

Віброхвіст Keitech Easy Shiner

Не дивлячись на свій звичайний, нічим не примітний зовнішній вигляд, віброхвіст настільки провокаційно діє на хижака, що клювання слідують одна за одною. Виготовляється ця «забійна» приманка з їстівного силікону довжиною в 3 і 4 дюйма.

На 3-х дюймову приманку ловиться окунь, а 4-х дюймова більше зацікавить щуку або судака. Багато спінінгістів стверджують, що найбільш уловисті моделі відрізняються салатовим, фіолетовим і синім кольором. На кожному окремо взятому водоймі може працювати якийсь один колір, який не входить в вищеперелічені кольори. У зв’язку з цим, у кожного спінінгіста повинен бути цілий набір приманок різного забарвлення.

Віброхвіст Reins Rockvibe Shad

Це ще один віброхвіст, якого можна сміливо назвати «вбивцею окуня». У цій приманці унікальна форма тіла, розділена на кілька частин, які складають одне ціле. Передня частина розділена на 3 або кілька сегментів, хвіст ребристий, а на кінці хвоста вузька п’ята.

Як стверджують досвідчені спінінгісти, ловить окуня цей віброхвіст абсолютно безвідмовно. Хвіст приманки грає так активно, що клювання окуня відзначаються при кожній проводці. Приманка довговічна, оскільки зроблена з щільного силікону. Виробник випускає подібні приманки в широкій колірній гамі. За деякими відгуками, найбільш уловистими вважаються кольору 021 (рожевий) і 002 (зелена гарбуз). Насправді, у кожного рибалки свій улюблений колір. Як показує практика, колір так само має значення, оскільки хижак атакує навіть ту приманку, яка знаходиться в нерухомому стані. Іншими словами, цей віброхвіст, так само повинен бути присутнім в оснащенні спінінгіста. Приманка дійсно дуже уловиста, так як нею цікавляться і інші хижаки, такі як щука, судак, жерех і головень.

Це п’ятірка найбільш уловистих приманок на окуня, хоча неважко уявити, що список цей далеко не повний. Справа в тому, що останнім часом на ринку з’явилися приманки з їстівного силікону, які імітують рухи у воді не тільки рибок, але і деяких комах, а також дрібних тварин. За відгуками багатьох спінінгістів, вони б’ють всі рекорди по уловистості, але перевірити на ділі роботу вище перерахованих приманок все ж варто.

Топ 5 силіконових приманок на окуня
5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *