У загальних рисах, про літню риболовлю. | Рибалка, риба і риболовля

У загальних рисах, про літню риболовлю.


Літня риболовля вимагає від рибалок дотримуватися деяких правил маскування. Волосінь з повідцями бажано вибрати не занадто товстими, інакше це може злякати рибу. Вудилище по можливості повинно мати сіро-зелений колір. Закид повинен бути максимально безшумним. Рухатися на березі теж бажано безшумно.

Вибір снасті

Мабуть, вибір снасті – це одна з головних особливостей літньої риболовлі. Підібрати недороге вудилище під себе ви зможете на сторінках нашого магазину. Також вибір снасті залежить і від місця риболовлі. Наш рибальський блог рекомендує в місцях, де бурхлива течія, краще вибирати жорстке вудилище і міцну котушку, також не варто забувати про повідець, який, в свою чергу, рятує від обривів.

Наживка і підгодовування

В якості насадки найчастіше використовують безліч різних “булочок”, таких як черв’як, намочений хліб, мотиль і опариш, але також можна використовувати і інші поширені приманки – розпарену пшеницю, перлову крупу, кукурудзу, а також тісто з ароматизаторами або без них. Тісто готується з дуже простим рецептом, потрібно лише борошно і куряче яйце. У миску насипається 50-100 грамів борошна, потім відділяється білок від жовтка і сам жовток змішується з борошном до створення однорідної маси. Якщо ви ловите на спінінг, то до ваших послуг великий вибір воблерів. Вибрати й купити воблер дійсно стало значно простіше.

Прикмети рибалок влітку

Безліч рибалок – люди забобонні і дотримуються деяких рибальських прикмет. Наприклад: вітер дме з півночі? Не ходи на риболовлю, просто втратиш час і будеш шукати відповіді на запитання «чому не клює?». Північно-східний вітер теж погіршує клювання. Але якщо ви прийшли на риболовлю, знайшли чудове місце, добре сіли, погода – просто клас, але раптом вона стала погіршуватися – що робити і як визначити, якою вона буде найближчим часом? На це питання допоможуть відповісти такі прикмети: якщо хмари пливуть по річному неба із західного боку, то, швидше за все, наближається циклон, а відповідно, погода погіршиться. Якщо ця прикмета працює, то краще зібратися і йти додому.

У загальних рисах, про літню риболовлю.
5 (100%) 2 votes

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *