Ловимо щуку на живця | Рибалка, риба і риболовля

Варіанти насадки живця при ловлі щуки

При ловлі щуки найвдалішим рішенням може виявитися насадження живця за зябра. Справа в тому, що щука атакує свою жертву з розвороту і часто буває, що першим попадається хвіст. Дуже часто щука відкушує хвости у штучних приманок з силікону. При подальшому ковтанні живця, вона неодмінно зачепиться за гачок. Цей варіант завжди безпрограшний, якщо хижак поводиться активно. Цей спосіб насадки живця підходить і для лову риби вночі.

На жаль, не всі види маленьких рибок зможуть довго залишатися активними в таких умовах. Найживучішими виявляються карась і гірчак. Такий варіант кріплення живця передбачає використання маленького гачка, інакше великий гачок завчасно травмує живця.

Спосіб насадки живця на подвійний гачок

Можливі 2 варіанти кріплення живця до гачка: перший – це за губу, а другий – за зябра. І в тому і в іншому випадку потрібно бути уважним і акуратним, щоб не нашкодити живцеві.

Спосіб насадження живця на трійник

Трійник вважається досить ефективним гачком при ловлі будь-якої риби: у неї практично немає шансів піти, якщо вона зачепиться за нього. Незважаючи на це, цей вид гачків не так просто закріпити на маленькій рибці. Він дуже незручний для риби, та й важче звичайного одинарного гачка, тому рибка швидко втомлюється і перестає бути активною. Як правило, проблеми з насадженням живця виникають у початківців рибалок, а досвідчені рибалки запросто справляються з подібним завданням.

Найбільш відповідний варіант – це кріплення за спину. У разі клювання, бажано трохи почекати, поки щука глибше проковтне наживку.

Як насадити живця на капкан

Живець кріпиться на нижньому зубці капкана. Він розташовується на шкірі живця, проходячи вздовж його спини, або ж від його живота і у напрямку до спини. Це дозволяє розмістити приманку вертикально. У деяких регіонах, застосування капканів вважається браконьєрством. На підставі цього, можна мати справу з законом.

Цікаві матеріали про риболовлю:
https://top-shimano.com.ua/

Варіанти насадки живця при ловлі щуки
5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *