Виготовляємо воблер таблешню | Рибалка, риба і риболовля

Воблер та блешня своїми руками

Робимо воблер своїми руками

Хороший, уловистий воблер хоче мати в своєму розпорядженні будь-який спінінгіст, от тільки не кожен може дозволити собі такий придбати. Як правило, воблери – це дорогі приманки, особливо, якщо вони виготовляються відомими виробниками. Воблери на судака.

У зв’язку з цим, деякі рибалки освоїли, і вельми успішно, виготовлення воблерів в домашніх умовах. Це дуже цікавий і захопливий процес, що не вимагає спеціального обладнання та інструментів.

Як виготовити воблер

 1. Для початку, слід визначитися з формою і забарвленням майбутньої приманки. Для цього доведеться зайнятися творчісю і намалювати на папері ескіз майбутнього воблера. Незалежно від матеріалу виготовлення, воблер виготовляється з 2 симетричних частин. Усередині них повинен проходити підсилюючий дріт.
 2. Матеріалом для виготовлення може служити і пінопласт, але він не такий міцний, як дерево або пластик. Тому, взявши потрібний матеріал, займаються виготовленням заготовок.
 3. З тонкої нержавіючої сталі готуються кріплення для кільця і ​​гачків-трійників. Кріплення монтуються в спеціально вирізані місця, розміщені на корпусі 2 половинок приманки. Дві половинки з’єднуються за допомогою клею. Після того, як клей висохне, формується пропил для передньої лопатки, після чого вона жорстко кріпиться за допомогою того ж клею.
 4. Після цього, воблер слід налаштувати, виходячи з особистих переваг.
 5. Всі поглиблення або порожнечі, що залишилися на приманці, закладаються епоксидною смолою, після чого приманка шліфується і готується до фарбування. Фарбування так само здійснюється залежно від наявності власної фантазії.

Блешня своїми руками

Обертову блешню виготовити самому зовсім не складно, якщо є, хоч якісь навички роботи з інструментом і матеріалами. Для її виготовлення знадобляться:

 • звичайна канцелярська скріпка;
 • трійник (гачок);
 • пластина з металу, товщиною 0,5-1 мм;
 • невелика намистинка;
 • відрізок листового свинцю;
 • інструменти: напилок, плоскогубці, ножиці.

На відрізку картону потрібно намалювати форму пелюстки для майбутньої приманки, після чого малюнок переноситься на метал. Беруться ножиці і акуратно вирізається пелюстка з відрізка металу.

Після цього, вирізана пелюстка обробляється напилком, щоб не було ніяких задирок. По краях пелюстки просвердлюють два отвори (по одному з кожного краю) і обробляють. Місця, де просвердлені отвори, потрібно зігнути по 90 градусів, по відношенню до пелюстки. Потім потрібно взяти дріт і вирівняти, а на одному з його кінців потрібно сформувати петельку і закріпити трійник.

Після цього, на цей ж дріт одягається пелюстка і намистинка, після чого, на кінці дроту знову формується петля, для кріплення волосіні. Петлю потрібно зробити так, щоб вона не заважала вільному обертанню пелюстки.

Блешня вимагає налаштування, шляхом додання додаткового вантажа. Свинцевий вантаж поміщається між трійником і пелюсткою. Знову ж таки, потрібно все правильно розрахувати, щоб вантаж не заважав обертанню пелюстки. Останній етап – це фарбування пелюстки.

Все про рибу та риболовлю:
https://top-shimano.com.ua/

Воблер та блешня своїми руками
5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *