Найцікавіші факти про коропів кой | Рибалка, риба і риболовля

Все про коропів кой

Відгуки власників коропів кой

Багато власників коропів кой прийшли до висновку, що правильне утримання цих оригінальних рибок сприяє тому, що вони в змозі прожити до 2 або 3 десятків років. При цьому відмічено, що окремі особини взагалі прекрасно себе почувають аж до 50 років.

У цих декоративних рибок немає шлунка, а замість нього є довгий кишечник. Тому не можна цей кишечник заповнювати відразу повністю. Обмін речовин у них проходить досить швидко, тому дикі коропи постійно знаходяться в пошуках їжі. Домашніх особин перегодовувати не можна ні в якому разі, так як це призводить до ожиріння і подальшої загибелі риб.

Японія вважається батьківщиною цих коропів, але рибки швидко адаптуються до інших умов: звичайних чи екстремальних. Щоб рибки вдало перезимували, глибина водойми повинна становити не менше 2 метрів.

Вартість декоративних коропів кой залежить від багатьох факторів, таких як: забарвлення тіла, форма тіла, якість шкіри і луски. У зв’язку з цим, розведенням коропів кой на сьогодні займається обмежене коло акваріумістів.

Цікаві факти про коропів кой

Вважається, що коропи були завезені в Китай близько двох з половиною тисяч років тому з території, прилеглої до Каспійського моря. Після цього переселенці з Китаю завезли коропів в Японію, після чого коропів почали називати японці «чорними» коропами.

Точно невідомо, коли саме коропи з’явилися в Японії, але перші письмові згадки про це знаходимо в 14-15 століттях н.е. Селяни почали вирощувати коропів штучно в спеціальних водоймах, щоб мати їжу. Особливо це було актуально для жителів важкодоступних гірських районів, які часто були відрізані від цивілізації тривалий час. В такому випадку коропи служили єдиним джерелом білкової їжі.

Протягом тривалого періоду часу почали проявлятися природні мутації, що призвело до появи риб з нестандартним забарвленням тіла. Таких риб японці не вживали в їжу, але розводили їх з декоративною метою. Через деякий час селяни почали захоплюватися розведенням кольорових коропів. В результаті схрещування риб різних господарів, стали з’являтися унікальні за забарвленням особини. Це захоплення швидко поширилося по всій Японії і зайняло розуми не тільки простих селян, а й купців, а також іншої знаті.

Оскільки коропи кой – це зовсім немаленькі рибки, то їх краще розводити в ставках. В Японії практично кожне водоймище заселений цими унікальними рибками, від спостереження за якими японці отримують масу задоволення. Коропи кой – це національний символ і гордість Японії.

Цікаві факти про риболовлю:
https://top-shimano.com.ua/

Все про коропів кой
5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *