Ловля білого амура | Рибалка, риба і риболовля

Вибір місця ловлі білого амура

Прибувши на водойму, де водиться білий амур, слід знайти підходяще місце для риболовлі. Якщо цього не зробити і почати ловити рибу навмання, то риболовля виявиться марною тратою часу. Жоден досвідчений рибалка не почне ловити рибу, якщо не визначиться з гарним місцем.

Але для початку необхідно знати, що активність білого амура, а також його міграції по водоймі дуже сильно залежать від погодних умов. Великий вплив надають перепади температури, що впливають на прогрів води у водоймі. Найменші зниження температури змушують цю рибу йти на глибину. Якщо температура підвищується, то його можна зустріти і на мілководді.

Будь-рибалка, який прибув на водойму, намагається зайняти своє улюблене місце, де він нещодавно ловив білого амура. Але може так статися, що в цей раз кльову не буде. Тому, доведеться проаналізувати погодні умови і цілком можливо, що доведеться покинути «насиджене» місце в пошуках білого амура. Якщо температура води підвищилася, то краще його пошукати на дрібних ділянках водойми, а якщо вода стала холодніше, то слід шукати ями або інші поглиблення.

Як піймати білого амура?

На думку досвідчених рибалок, різниця в глибинах близько 50 см серйозно впливає на клювання білого амура. Якщо погода стабільна і температура води знаходиться на одному рівні, то білого амура слід шукати:

  • на меді чистої води і заростей очерету;
  • на брівках, а також місцях різких перепадів глибин;
  • у вікнах чистої води, оточених водною рослинністю;
  • на ділянках, де підтоплені кущі;
  • в затоках, де є зарості водної рослинності та очерету.

При цьому, слід пам’ятати, що правильний вибір місця – це ще не гарантія гарного улову. Досвідчені рибалки знають, що без підгодовування на водоймі робити нічого. Справа в тому, що білий амур знаходиться в постійному русі, щоб прогодуватися. Для результативності риболовлі, білого амура потрібно приманити в одну точку лову і затримати його там якомога довше. Як правило, підгодовування не шкодують і чим його більше, тим краще.

Наявність підгодовування дозволить зібрати в одній точці кілька особин, які зацікавлені харчами. Якщо ця риба знайде таке місце, то поки все не з’їсть, вона не заспокоїться і не піде звідти. Вона захоче підібрати все, що лежить на дні. Тому, кількість підгодовування грає серйозну роль в плані результативності. Підгодовування доведеться постійно підсипати, щоб білий амур не міг далеко піти.

Тому, найперспективніше місце – це місце, де є підгодовування в точці лову риби. Якщо і підгодоване місце не дає клювань, значить потрібно перейти на глибшу або мілшу ділянку водойми.

Сайт для рибалок:
https://top-shimano.com.ua/

Вибір місця ловлі білого амура
5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *