Вибираємо приманку на щуку | Рибалка, риба і риболовля

Вибираємо приманку на щуку

Щука – хитрий хижак, саме тому процес її лову дуже цікавий. Вимагає вправності і якогось досвіду. Потрібно не тільки вміти залучати її увагу, але і правильно вивести рибу з води, а для цього часом треба дуже постаратися.

Важливу роль при лові щуки грає правильний вибір приманки. Асортимент приманок дуже великий (воблери, блешні, віброхвости і т.д.), а для вірного вибору необхідно врахувати час року, особливо озер і річок, і погодні умови. Так, наприклад, взимку краще зупинитися на виборі блешні і воблера з плавними рухами і сріблястим забарвленням. Варто врахувати, що проводка блешні повинна бути по можливості найповільнішої. Пов’язано це з тим, що в холодну пору риби втрачають свою активність і щуки націлені на “сонну” здобич. Принади краще підійдуть великої форми і сріблястої розмальовки, так як взимку щука вловлює колір і рух по-особливому.

Що потрібно в холодну пору року

Необхідно відзначити, що в холодну пору щука вистачає дуже різко, тому поводок повинен бути особливо міцним. Його можна купити в рибальському інтернет-магазині або зробити самостійно. Досвідчені рибалки воліють виготовляти їх своїми руками, так як для різних приманок необхідно підібрати різну довжину повідка. У разі самостійного виготовлення, може стане в нагоді спеціальний повідковий матеріал. Враховується також міцність і жорсткість повідця.

А навесні які потрібні приманки

Навесні щука клює майже на будь-який вид приманки. У похмурі дні для вдалої риболовлі необхідно вибирати приманку з яскравим забарвленням. Навесні різні приманки проявляють себе по-різному, тому можна поекспериментувати. Щуки воліють місця під корчами, тому необхідно проводити закид спінінга з максимальною точністю.

Яка приманка на щуку потрібна влітку

Влітку найкраще користуватися маленькими обертовими блешнями і воблерами, тому що при певних погодних умовах у щуки починається період від’їдання, а обертовий хвостик здатний залучити її увагу. Розмір і вага приманки вибирається залежно від ширини і глибини водойми. У погану погоду щуки йдуть на дно, це також необхідно врахувати при виборі маси блешні, або воблера.

З вересня найкраще використовувати тільки обертові блешні, особливо в сонячний день. Рибалити краще з ранку, коли йде туман і з’являється сонце. При таких умовах риба клює особливо добре.

Вибираємо приманку на щуку
5 (100%) 2 votes

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *