Годівниця для зимової риболовлі | Рибалка, риба і риболовля

Виготовляємо годівницю своїми руками

Самовідкривна годівниця

Годівниця сама, при досягненні дна, відкривається, залишаючи на дні підгодовування. Така годівниця не вимагає додаткового троса, який керує відкриванням годівниці.

Подібна конструкція користується великою популярністю серед рибалок, завдяки своїй функціональності. Це не тільки спрощує процес доставки підгодовування до точки лову, але і сприяє економії корисного часу. Конструкція годівниці для зимової риболовлі.

Як виготовити годівницю:

  1. Для початку слід взяти трос, довжина якого повинна відповідати (або бути більшою) глибині водойми в місці риболовлі.
  2. Кінець троса кріпиться до кришки годівнички, з протилежного боку від шарніра. Кришка повинна вільно відкриватися і закриватися.
  3. Трос протягується через дві верхні петельки і через одну, яка розташована на шарнірі.
  4. Після цього кріпиться вантаж.
  5. Під дією вантажу годівниця завжди буде знаходитися в закритому стані. Як тільки вантаж ляже на дно, годівниця відразу ж відкриється, і підгодовування залишиться на дні.

Мікрогодівниця з магнітною засувкою

Зробити подібну годівницю зовсім не складно. Щоб її зробити потрібні такі запчастини:

  • Шприц на 20 мл, хоча згодиться і більшого об’єму. Металева шайба, діаметром близько 18 мм.
  • Вантаж з свинцю, під розмір денця шприца.
  • Магніт, товщиною 6 мм, від навушників.
  • Пластилін епоксидний (епоксилін), типу «Момент».

Важить така годівниця в межах 20 грамів, тому тоне у воді відразу ж. Зусилля для відкривання – близько 50 грамів і може регулюватися не магнітною прокладкою, яка встановлюється з боку магніту. Зазвичай достатньо одного шару ізоляційної стрічки. Наявний стопор не дає можливості кришці розкритися в період її занурення в воду. Дію стопора слід відрегулювати відразу ж, після виготовлення годівниці.

Ця годівниця моментально заповнюється водою, їй досить опуститися на глибину 30-40 см. Коли вона знаходиться у воді, то мимоволі відкриватися не зможе. Щоб вона відкрилася, необхідно її струсити.

Це не єдина конструкція на магніті, але саме цей варіант може зацікавити рибалок через зручності застосування і зберігання. В процесі схову всередину годівниці можна помістити, як мотузку, так і маленьке мотовильце.

Техніка зимового підгодовування

При ловлі риби взимку можна скористатися універсальним підгодовуванням – живим мотилем. Він досить ефективний при лові різних видів риб, але особливо таких, як окунь і йорж. Що стосується мирної риби, то мотиля можна розбавляти підгодовуваннями із каш.

При ловлі в стоячій воді бажано домогтися розсипчастої консистенції, а при лові на течії – в’язкої.

Все про спорядження для риболовлі:
https://top-shimano.com.ua/

Виготовляємо годівницю своїми руками
5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *