Використання обертової блешні в ловлі окуня | РРР

Використання обертової блешні в ловлі окуня

Дрібні блешні можна віднести до лідерів приманок для окуня в літню пору. Популярність цього способу не йде на спад. Дослідження рибалок-професіоналів показують, що окунь ловиться більше на блешні, що обертаються , хоча цілком може попастися і на інший тип. Велике значення в уловистості приманки відводиться погоді і місцю лову.

Якщо рибалка розраховує на більший улов, то блешні потрібно ставити більші. Забувати про дрібні блешні теж не можна. Номери перший і другий по своїй суті універсальні, так як ймовірність зловити на них навіть дрібну рибу велика.

Колір має значення?

Навколо забарвлення пелюстки приманки також ведуться суперечки. Одні стверджують, що рано вранці і пізно ввечері краще використовувати яскраві блешні. Вони також ефективні в похмурі дні. Якщо погода сонячна, то ефективніше буде користуватися блешнями темними. Інші кажуть, що для максимального улову потрібно користуватися блешнями яскравого забарвлення. Блешні яскравого забарвлення збуджують рибу. А є ті, хто стверджує, що забарвлення зовсім не має великого значення.

Улов, безумовно, залежить від досвіду самого рибалки і грамотного вибору снастей.

Новачки в риболовецькій справі, зокрема ловлі окуня на блешню, роблять багато помилок. Розглянемо найбільш типові з них:

  • Вибір дуже великої блешні. Використовуючи занадто велику блешню, є ризик нічого не зловити.
  • Товста волосінь. Котушку оснащують товстою волосінню через страх обриву.
  • Місце лову. Вибір неправильного місця лову також може розчарувати рибалку.
  • Високий темп проводки. Риба частіше розташовується поблизу дна і рідко переслідує приманку прямо біля поверхні.
  • Неточні кидки. Кидки повинні бути якісними і точними для досягнення хорошого результату.


Всі починають спочатку. Всі роблять помилки. Займаючись улюбленою справою, рибалка-початківець напевно освоїть всі тонкощі лову і досягне бажаного.

Використання обертової блешні в ловлі окуня
5 (100%) 3 votes

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *